Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni

Warianty: Antonio Banderas Her Secret

Antonio Banderas Her Secret EDT Woda toaletowa 80 ml

woda toaletowa 80 ml

Cena :

149

 O produkcie

Marka produktu: Antonio Banderas
Nazwa:
Nasycenie: wody toaletowe
EDT woda
Charakterystyka: Dla kobiet
Pojemność: 80 ml:
Głowa : poziomki, kwiaty gorzkiej pomarańczy, grejpfrut
Serce : jaśmin, tuberoza
Podstawa : benzoes, cedr, wanilia
Rok wprowadzenia na rynek: 2012

Her Secret to orientalny kwiatowy zapach dla współczesnych kobiet. Zapach to nuty: świeże, słodkie, pyszne, ciepłe i urocze. Tajemnica uroku i pokusy Antonio Banderasa jest od wielu lat z powodzeniem stosowana przez mężczyzn na froncie miłosnym. Nadszedł czas, aby kobiety wypowiedziały swoje słowo. Dzięki wodzie toaletowej Her Secret Antonio Banderas odkryjesz swoją prawdziwą seksualność, pokażesz zmysłowość i zdobędziesz kilka prostych umiejętności uwodzenia.

Kompozycja zapachu Antonio Banderas Her Secret jest zabawna i z dużym temperamentem. Właściciel takich perfum nie strzela „w oczy” i nie stara się zadowolić swojego partnera. Każda randka lub spotkanie biznesowe odbywa się zgodnie z własnym scenariuszem i nikt nie może tego zmienić czy zatrzymać.

Urzekający orientalny aromat otwiera się gorzką nutą pomarańczy, poziomki i grejpfruta. Środkowy akord jest utkany z nici tuberozy i jaśminu, a posmak zawiera delikatny urok wanilii, benzoesu i cedru. Zapach Antonio Banderas Her Secret hipnotyzuje od pierwszych minut i otacza trwałą, zapierającą dech w piersiach ścieżkę, która pozostanie w pamięci mężczyzn po spotkaniu ze śmiertelną pięknością.

 Link do produktu: jako QRCode

barcode do produktu