Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni

Warianty: Antonio Banderas The Golden Secret

Antonio Banderas The Golden Secret EDT Woda toaletowa 100 ml

woda toaletowa 100 ml

Cena :

128

 O produkcie

Marka produktu: Antonio Banderas
Nazwa:
Nasycenie: wody toaletowe
EDT woda
Płeć: Mężczyzna
Zawartość: 100 ml:
Akord głowy : jabłko
Akord serca : kminek, gałka muszkatołowa
Akord podstawy : skóry, ambry, drewna z pierwszego tłoczenia, pieprzu

Antonio Banderas The Golden Secret to ekscytujący, korzenny i trwały zapach dla mężczyzn. Jest następcą udanego zapachu Antonio Banderas Secret z 2010 roku. Odkryj elegancki i luksusowy skarb zamknięty w czarnej butelce, która otworzy Ci drogę do świata cudownych i żywych zapachów. Po prostu odkryj odpowiedni klucz!

Te perfumy są przeznaczona dla mężczyzn, którzy lubią odkrywać nowe i nieznane możliwości. Dla mężczyzn, którzy naprawdę mogą w pełni cieszyć się życiem. Męska woda toaletowa Antonio Banderas Golden Secret składa się z esencji jabłka, kminku, gałki muszkatołowej i cedru. Ta kompozycja zachwyci cię i okryje tajemniczą woalką. Podstawę wody toaletowej uzupełniają nuty ambry i pieprzu, które zapewnią Ci chłód w mgnieniu oka. Ciesz się tym cudownym i męskim zapachem o każdej porze roku, aby odkryć jego prawdziwy urok.

Zamów go w naszym sklepie internetowym i pokaż, że jesteś właściwym i wyjątkowym mężczyzną na swoim miejscu! Dzięki zapachowi Antonio Banderas The Golden Secret wiele kobiet znajdzie klucz do swojego serca i tylko Ty możesz rozpoznać właściwy. Woda toaletowa została uruchomiona w 2011 roku i zyskała przychylność wielu mężczyzn. Daj się wciągnąć w świat pełen tajemnic.

 Link do produktu: jako QRCode

barcode do produktu