Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Azzaro Chrome Pure EDT Woda toaletowa 100 ml

woda toaletowa 100 ml

Cena :

219
Chrome Pure EDT Woda toaletowa 50 ml - eau de toilette - edt

woda toaletowa 50 ml

Cena :

171 148
woda EDT
Produkowany od: 2017
Pojemność: 100 ml, 50 ml
Charakterystyka: Dla mężczyzn
Promowany na: dzień
Akord górny: włoska mandarynka, bergamotka
Akord środkowy: kwiaty pomarańczy, akigalawood, akord wodny
Akord bazy: fasola tonka, drewno cedrowe, mate, białe piżmo

W 2017 roku francuski dom mody Azzaro wydał nowy męski zapach Chrome Pure. Ta wyrafinowana nowość jest flankerem słynnej kompozycji marki Chrome for Men, wydanej w 1996 roku.

Chrome Pure to stylowy, wyrafinowany, urbanistyczny zapach, który ucieleśnia rosnącą dynamikę współczesnego życia w mieście. Perfumy stworzone dla energicznych młodych mężczyzn, którzy chcą jak najlepiej wykorzystać życie.

Dźwięk aromatycznej kompozycji rozpoczyna się płynnymi, chłodnymi, orzeźwiającymi akordami mandarynki i bergamotki. Akord serca zaskakuje jasnymi, szlachetnymi odcieniami unikalnego składnika Akigalawood, który ma nuty pieprzu, paczuli i drewna agarowego, łącząc się z drżącymi motywami kwiatowymi kwiatu pomarańczy i świeżością niekończących się fal korzystnej wilgoci. Wyrafinowane, głębokie aromatyczne odcienie perfum Azzaro Chrome Pure dają cudowne drzewno-dymne nuty białego cedru, przyprawy korzennej, słodko-korzennego zapachu bobu tonka i jedwabistych strużek białego piżma, stopniowo wplecionych w lekką i dyskretną aromatyczną nutę.

Krótki opis marki:

Światowej sławy projektant Loris Azzaro urodził się w Tunisie, ale jego serce należy do Sycylii. Swoją karierę rozpoczął od projektowania biżuterii i dodatków dla swojej żony. Jego zamiłowanie do mody szybko doprowadziło go do zaprojektowania ubrań, które następnie rozszerzył i założył własną kolekcję Azzaro. Tworzy swoje perfumy we współpracy z najbardziej utalentowanymi projektantami. Najpopularniejsze zapachy to Azzaro Chrome i Azzaro pour Homme. Poza wiernością tradycji ma obsesję na punkcie jakości i zawsze wybiera spośród najlepszych składników. Dziś jego modele, zapachy i talenty znane są na całym świecie.

barcode do produktu