Azzaro Twin for women woda toaletowa
Azzaro Twin for Women EDT Woda toaletowa 80 ml
woda toaletowa 80 ml

Cena :

 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill

Opis: Twin for women woda toaletowa marki Azzaro

EDT Woda toaletowa
Linia: Twin for Women
Profil: Damski
Zawartość: 80 ml
Rok premiery: 2008
Rodzaj: kwiatowy
Rekomendacja: dzień
Głowa zapachu: brzoskwinia
Serce zapachu: irys, róża
Podstawa zapachu: migdał, piżmo

Azzaro Twin to delikatna, kobieca kompozycja kwiatowa, która podkreśla delikatność, wyrafinowanie i bezbronność kobiecej natury. Ten wyjątkowy zapach został wprowadzony na rynek w 2008 roku w połączeniu z zapachem męskim. Ten nowy zapach został opracowany przez projektantkę Annick Menardo z domu mody Azzaro. Zapachy domu mody Azzaro są magiczne i mają wielką zdolność przemiany świata, zaskakują, zachwycają i eksponują „drugie ja” każdej osoby. Perfumy te są idealne dla tych, którzy nie boją się zaskoczyć i zaskoczyć Azzaro Twin jest wykonany w białej, nieprzezroczystej butelce o niezwykłej, kreatywnej formie. W połączeniu z męskim Azzaro, którego butelka jest czarna, tworzą tandem podobny do Yin i Yang, wyrażający naturalną zasadę męskości i kobiecości, twardości i miękkości, jasności i ciemności. To jest wzajemne oddziaływanie przeciwieństw: światło i ciemność, dzień i noc, niebo i ziemia, słońce i księżyc, ciepło i zimno, pozytywne i negatywne, ale to sprawia, że ​​są tym, czym są i nie może być inaczej.

Ten zapach można określić jako namiętną i jednocześnie delikatną grę miłosną. Kobiecy zapach Azzaro Twin przekazuje światu czystość i otwartość, zaufanie i beztroskę. Lekki, nie narzucający się kwiatowo-owocowy aromat, niczym chmura niezapomnianego aromatu, otula swojego właściciela i niesie go po świecie niczym królowa lub bogini. Ale za tą słodką bezradnością kryje się pasja, zmysłowość, charakter kobiety, siła jej uwodzenia i magia jej piękna. Azzaro Twin zna sekrety i wie, jak ukrywać wady i podkreślać zalety, dając przemiłemu właścicielowi poczucie pewności siebie. Żartobliwość, przywiązanie, uwodzenie, delikatność to taki czarujący właściciel perfum.

Kwiatowy zapach zawiera górne nuty róży i słodkiej brzoskwini, przechodząc w nuty serca irysa, pozostawiając zachwycający ślad kwiatów migdałów i białego piżma, podkreślając bezbronność i delikatność kobiecej natury.Jest królową, jest boginią , ona jest władczynią ludzkich serc i całego świata.

Krótki opis marki:

barcode do produktu