Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni

Warianty: Balmain Eau D'Ivoire

Balmain Eau D'Ivoire EDT Woda toaletowa 100 ml

woda toaletowa 100 ml

Cena :

143

 O produkcie

Marka produktu: Balmain
Nazwa:
Nasycenie: wody toaletowe
Eau de Toilette
Rodzaj: szyprowo - kwiatowy
Rok premiery: 2013
Zawartość: 100 ml:
Charakterystyka: Dla kobiet
Rekomendacja: dzień
Górne akordy: owoce czerwonej porzeczki, bergamotka
Środkowe akordy: osmantus, magnolia
Bazowe akordy: piżmo ambrowe, paczula

O marce Balmain

Pierre Balmain był projektantem mody starej szkoły. Studiował u Edwarda Molyneux w latach trzydziestych, a własną działalność gospodarczą rozpoczął w 1945 roku. Początkowo studiował architekturę i czerpał inspiracje i wrażenia z późniejszych sukcesów. O swojej modzie powiedział kiedyś: „Szycie ubrań jest jak wprawianie architektury w ruch”.

Balmain sugeruje eleganckie, bardzo kobiece ubrania. Dzięki kobiecym sukienkom o sylwetce z talią osy i szerokiej spódnicy podbił dawną scenę mody przed Christianem Diorem. W latach 50. Balmain spopularyzował sukienkę z płaszcza.

W tym czasie stworzył również swoje najbardziej znane perfumy i z powodzeniem dystrybuował klasykę z Jolie Madame, Miss Balmain lub Ivoire. Pierre Balmain zmarł w 1982 roku, ale do dziś nowe perfumy są regularnie wydawane pod marką, czemu poświęcona jest ta sama uwaga, co w czasach chwały.

Najstarszy zapach z Balmain pochodzi z 1946 r., Najnowszy z 2016 r. W tym okresie opracowano łącznie 27 perfum we współpracy z perfumiarzami takimi jak Guillaume Flavigny, Olivier Pescheux, Antoine Maisondieu lub Michel Almairac.

 Link do produktu: jako QRCode

barcode do produktu