Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni

Warianty: Beyonce Pulse

Beyonce Pulse EDP Woda perfumowana 100 ml

woda perfumowana 100 ml

Cena :

96

 O produkcie

Marka produktu: Beyonce
Nazwa:
Nasycenie: wody perfumowane
EDP - Eau de Parfum
Rok produkcji: 2011
Rodzaj: cytrusowo - gourmand
Pojemność: 100 ml:
Przeznaczenie: Dla Pań
Propozycja na: dzień
Górny akord: bergamotka, kwiat gruszy, likier curacao
Środkowy akord: różowa peonia, orchidea, jaśmin
Bazy akord: wanilia, piżmo, akord drzewny

Czy kiedykolwiek czułeś emocje związane z zapachem? Poczuj całą gamę doświadczeń, które ogarnęły twórcę arcydzieła perfum w czasach tworzenia - stworzenie kolejnej niezapomnianej kompozycji? Jeśli nie, czas poznać nową wodę Beyonce Pulse wprowadzoną w 2011 roku. Perfumy te, wykonywane pod ścisłym kierownictwem divy Beyonce, mają na celu przekazanie uczuć piosenkarki podczas jej pobytu na scenie. Kompozycja Pulse powinna zwrócić szczególną uwagę nie tylko ze względu na głośne imię i znane na całym świecie imię jej inspiratora.

Ta woda ma naprawdę wyjątkowy skład, który z pewnością spodoba się wszystkim kobietom o podwyższonym guście. Chodzi nie tylko o to, że cytrusy i słodkie nuty połączyły się w bukiecie perfum, tworząc pewien kontrast w brzmieniu tej ekscytującej melodii. Sekret zapachu czai się w jego sercu, aby odkryć tajemnice, które może uczynić tylko prawdziwie subtelna dusza. Chodzi o to, że główną nutą niesamowitej pachnącej bajki Beyonce jest rzadka odmiana orchidei, po raz pierwszy zastosowana w sztuce perfumeryjnej. Pozostałe elementy kwiatowe mają jedynie działanie pomocnicze w stosunku do tego delikatnego, a jednocześnie mocnego elementu, który oczarował serce gwiazdy. Akordy cytrusowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby nieznacznie osłabić zawrotną euforię kwitnącego ogrodu i nadać smak przyprawom.

Kobieta, która wypróbuje urok wody Pulse, będzie prawdopodobnie nieco zszokowana ilością wrażeń, jakie pociąga za sobą ten zapach. Kompozycja o trudnym charakterze nie tylko zmieni Twój wewnętrzny świat i sprawi, że spojrzysz na wszystko w nowy sposób, a ponadto otworzy dla swojego właściciela świat prawdziwej bajki o kobiecości w jej najlepszych przejawach. Dlatego cała płeć piękna, ceniąca siłę i nie zapominająca o słabości, musi wziąć oryginalną butelkę tego zapachu w swoje delikatne ręce, aby doświadczyć oszałamiającej ekstazy.

 Link do produktu: jako QRCode

barcode do produktu