Wyróżniony

Pomocne opisy i porady dla pań w naszej perfumerii internetowej

Perfumeria markowaperfumeria.pl oferuje nie tylko perfumy i kosmetyki online . Znajdziesz tu również wiele opisów dotyczących produkcji, a także podziału, doboru i optymalnego stosowania perfum.
Blog o perfumach naszej perfumerii internetowej zawiera również aktualne informacje o nowych kolekcjach ulubionych marek. Znajdziesz tutaj aktualne wskazówki dotyczące ich używania i zalecenia modowe dotyczące zapachów. Wyjaśniamy też w różnych samouczkach, jak najlepiej wykorzystać swoje ulubione, perfumy np. Sisley czy Chanel.

Oferty w naszej perfumerii: kupuj tanio perfumy online

Chcesz kupić perfumy w niskiej cenie ? Poszukujesz efektownych męskich perfum, wspaniałego kobiecego zapachu, ekskluzywnego zapachu na prezent? Na stronie perfumerii możesz zaopatrzyć się w ekskluzywne nowości i klasyki zapachowe w niskich cenach i skorzystać z najnowszych ofert rabatowych.

Jaka jest różnica między wodą toaletową a wodą perfumowaną?

W naszej perfumerii internetowej możesz wybierać spośród różnych zapachów o koncentracji Eau de Toilette (EDT) i Eau de Parfum (EDP) . Różnica pomiędzy wodą toaletową i wodą perfumową leży w koncentracji perfum. Koncentracja ta wynosi około 10 do 14 procent dla wody perfumowanej. Dzięki wysokiemu udziałowi perfum ten wariant jest szczególnie cenny i wystarczy mała porcja EDP, dzięki której możesz cieszyć się cały dzień zapachem swoich ulubionych perfum.

EDT ma zwykle stężenie substancji zapachowych od 6 do 9 procent, co czyni go nieco lżejszym. Inne warianty to Eau Fraiche i Extrait de Parfum. W sklepie internetowym naszej perfumerii znajdziesz wszystkie wspomniane warianty zapachowe, dzięki czemu otrzymasz swoje ulubione perfumy o optymalnej koncentracji zapachowej.

Woda perfumowana Versace Eros Pour Femme

Eros Pour Femme od Versace
Eros pour Femme to ostateczny wyraz mocy i uwodzenia. Przenika je zarówno atrakcyjny aromat, jak i elegancka butelka. Ten zapach emanuje siłą, osobowością i uwodzeniem. Kwiatowy, drzewny, piżmowy. Nuty głowy: sycylijska cytryna, kalabryjska bergamotka, granat. Nuty serca: kwiat cytryny, absolut jaśminu Sambac, esencja jaśminu, piwonia. Nuty bazy: drzewo sandałowe, ambroksan, piżmo, zmysłowe nuty drzewne.

Czytaj dalej Woda perfumowana Versace Eros Pour Femme

Givenchy Live Irresistible Blossom Crush Eau de Toilette

Czwartym zapachem z linii Givenchy Live Irresistible, który pojawił się wiosną 2018 jest zapach o nazwie Blossom Crush. Design flakonu pozostał w zasadzie ten sam, tylko kolorystycznie nieco się różni. W tej edycji flakon posiada delikatny różowy kolor pasujący do wiosny i piwonii.

Czytaj dalej Givenchy Live Irresistible Blossom Crush Eau de Toilette