Wyróżnione

Pomocne opisy i porady dla pań w naszej perfumerii internetowej

Perfumeria markowaperfumeria.pl oferuje nie tylko perfumy i kosmetyki online . Znajdziesz tu również wiele opisów dotyczących produkcji, a także podziału, doboru i optymalnego stosowania perfum.
Blog o perfumach naszej perfumerii internetowej zawiera również aktualne informacje o nowych kolekcjach ulubionych marek. Znajdziesz tutaj aktualne wskazówki dotyczące ich używania i zalecenia modowe dotyczące zapachów. Wyjaśniamy też w różnych samouczkach, jak najlepiej wykorzystać swoje ulubione, perfumy np. Sisley czy Chanel.

Oferty w naszej perfumerii: kupuj tanio perfumy online

Chcesz kupić perfumy w niskiej cenie ? Poszukujesz efektownych męskich perfum, wspaniałego kobiecego zapachu, ekskluzywnego zapachu na prezent? Na stronie perfumerii możesz zaopatrzyć się w ekskluzywne nowości i klasyki zapachowe w niskich cenach i skorzystać z najnowszych ofert rabatowych.

Jaka jest różnica między wodą toaletową a wodą perfumowaną?

W naszej perfumerii internetowej możesz wybierać spośród różnych zapachów o koncentracji Eau de Toilette (EDT) i Eau de Parfum (EDP) . Różnica pomiędzy wodą toaletową i wodą perfumową leży w koncentracji perfum. Koncentracja ta wynosi około 10 do 14 procent dla wody perfumowanej. Dzięki wysokiemu udziałowi perfum ten wariant jest szczególnie cenny i wystarczy mała porcja EDP, dzięki której możesz cieszyć się cały dzień zapachem swoich ulubionych perfum.

EDT ma zwykle stężenie substancji zapachowych od 6 do 9 procent, co czyni go nieco lżejszym. Inne warianty to Eau Fraiche i Extrait de Parfum. W sklepie internetowym naszej perfumerii znajdziesz wszystkie wspomniane warianty zapachowe, dzięki czemu otrzymasz swoje ulubione perfumy o optymalnej koncentracji zapachowej.

Czy perfumy mają okres przydatności do spożycia?

perfumy
Węch jest jednym z najpotężniejszych zmysłów człowieka. Różne zapachy są ściśle związane ze wspomnieniami i doświadczeniami. Wystarczy powąchać skoszoną trawę lub świeże ciasteczka, aby wywołać określoną myśl. Najwcześniejsze wzmianki o perfumach pochodzą ze starożytnego Egiptu, gdzie używano ich zarówno w domach, jak i świątyniach. Z biegiem czasu zapachy rozpowszechniły się na całym świecie. Nowoczesne wersje perfum obejmują słynne Chanel No. 5 i Guerlain Shalimar. Chociaż te zapachy mogą wydawać się ponadczasowe, pozostając popularne od ich wprowadzenia na początku lat dwudziestych XX wieku, same perfumy takie jednak nie są.

Czytaj dalej Czy perfumy mają okres przydatności do spożycia?

Woda perfumowana Versace Eros Pour Femme

Eros Pour Femme od Versace
Eros pour Femme to ostateczny wyraz mocy i uwodzenia. Przenika je zarówno atrakcyjny aromat, jak i elegancka butelka. Ten zapach emanuje siłą, osobowością i uwodzeniem. Kwiatowy, drzewny, piżmowy. Nuty głowy: sycylijska cytryna, kalabryjska bergamotka, granat. Nuty serca: kwiat cytryny, absolut jaśminu Sambac, esencja jaśminu, piwonia. Nuty bazy: drzewo sandałowe, ambroksan, piżmo, zmysłowe nuty drzewne.

Czytaj dalej Woda perfumowana Versace Eros Pour Femme

Givenchy Live Irresistible Blossom Crush Eau de Toilette

Czwartym zapachem z linii Givenchy Live Irresistible, który pojawił się wiosną 2018 jest zapach o nazwie Blossom Crush. Design flakonu pozostał w zasadzie ten sam, tylko kolorystycznie nieco się różni. W tej edycji flakon posiada delikatny różowy kolor pasujący do wiosny i piwonii.

Czytaj dalej Givenchy Live Irresistible Blossom Crush Eau de Toilette