Wyróżnione

Pomocne opisy i porady dla pań w naszej perfumerii internetowej

Perfumeria markowaperfumeria.pl oferuje nie tylko perfumy i kosmetyki online . Znajdziesz tu również wiele opisów dotyczących produkcji, a także podziału, doboru i optymalnego stosowania perfum.
Blog o perfumach naszej perfumerii internetowej zawiera również aktualne informacje o nowych kolekcjach ulubionych marek. Znajdziesz tutaj aktualne wskazówki dotyczące ich używania i zalecenia modowe dotyczące zapachów. Wyjaśniamy też w różnych samouczkach, jak najlepiej wykorzystać swoje ulubione, perfumy np. Sisley czy Chanel.

Oferty w naszej perfumerii: kupuj tanio perfumy online

Chcesz kupić perfumy w niskiej cenie ? Poszukujesz efektownych męskich perfum, wspaniałego kobiecego zapachu, ekskluzywnego zapachu na prezent? Na stronie perfumerii możesz zaopatrzyć się w ekskluzywne nowości i klasyki zapachowe w niskich cenach i skorzystać z najnowszych ofert rabatowych.

Jaka jest różnica między wodą toaletową a wodą perfumowaną?

W naszej perfumerii internetowej możesz wybierać spośród różnych zapachów o koncentracji Eau de Toilette (EDT) i Eau de Parfum (EDP) . Różnica pomiędzy wodą toaletową i wodą perfumową leży w koncentracji perfum. Koncentracja ta wynosi około 10 do 14 procent dla wody perfumowanej. Dzięki wysokiemu udziałowi perfum ten wariant jest szczególnie cenny i wystarczy mała porcja EDP, dzięki której możesz cieszyć się cały dzień zapachem swoich ulubionych perfum.

EDT ma zwykle stężenie substancji zapachowych od 6 do 9 procent, co czyni go nieco lżejszym. Inne warianty to Eau Fraiche i Extrait de Parfum. W sklepie internetowym naszej perfumerii znajdziesz wszystkie wspomniane warianty zapachowe, dzięki czemu otrzymasz swoje ulubione perfumy o optymalnej koncentracji zapachowej.

Dobre perfumy na Halloween

 Sweet Like Candy autorstwa Ariany Grande
Perfumy na Halloween nie muszą być mroczne i zamyślone. Nie zapominajmy, że najlepsza część 31 października to cukierki! Zapachy Halloween mogą być słodkie lub upiorne, w zależności od tego, na jaki klimat się wybierasz. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci znaleźć perfumy na Halloween, za które możesz umrzeć. Czytaj dalej Dobre perfumy na Halloween

Wybierz perfumy według wieku

Lancome La VIe Belle Blanche
Wybór ulubionego zapachu może być dość trudny, jeśli chcesz dopasować go do wszystkiego, o czym tylko przyjdzie Ci do głowy. Ale jest bardzo łatwy sposób, aby poprowadzić Cię do odpowiednich zapachów, a tutaj możesz w pełni dostosować się do swojego wieku. W dzisiejszym artykule przedstawimy Ci kilka zapachów, które są odpowiednie dla różnych grup wiekowych, w których się mieścisz! Czytaj dalej Wybierz perfumy według wieku

Czy perfumy mają okres przydatności do spożycia?

perfumy
Węch jest jednym z najpotężniejszych zmysłów człowieka. Różne zapachy są ściśle związane ze wspomnieniami i doświadczeniami. Wystarczy powąchać skoszoną trawę lub świeże ciasteczka, aby wywołać określoną myśl. Najwcześniejsze wzmianki o perfumach pochodzą ze starożytnego Egiptu, gdzie używano ich zarówno w domach, jak i świątyniach. Z biegiem czasu zapachy rozpowszechniły się na całym świecie. Nowoczesne wersje perfum obejmują słynne Chanel No. 5 i Guerlain Shalimar. Chociaż te zapachy mogą wydawać się ponadczasowe, pozostając popularne od ich wprowadzenia na początku lat dwudziestych XX wieku, same perfumy takie jednak nie są.

Czytaj dalej Czy perfumy mają okres przydatności do spożycia?

Woda perfumowana Versace Eros Pour Femme

Eros Pour Femme od Versace
Eros pour Femme to ostateczny wyraz mocy i uwodzenia. Przenika je zarówno atrakcyjny aromat, jak i elegancka butelka. Ten zapach emanuje siłą, osobowością i uwodzeniem. Kwiatowy, drzewny, piżmowy. Nuty głowy: sycylijska cytryna, kalabryjska bergamotka, granat. Nuty serca: kwiat cytryny, absolut jaśminu Sambac, esencja jaśminu, piwonia. Nuty bazy: drzewo sandałowe, ambroksan, piżmo, zmysłowe nuty drzewne.

Czytaj dalej Woda perfumowana Versace Eros Pour Femme