Carolina Herrera Good Girl Velvet Fatale

„Good Girl” autorstwa Carolina Herrera zyskała wiele pochwał i uznania wśród użytkowników dzięki niezwykłemu, romantycznemu i uwodzicielskiemu zapachowi. Ze względu na ogromny sukces i przyciągający uwagę stylowy design stiletto, dom mody Carolina Herrera ponownie interpretuje swoje słynne wydanie w jeszcze jednej zmysłowej i prowokacyjnej wersji, Good Girl Velvet Fatale.

Nowość ~ Thierry Mugler Alien Man

Od momentu wydania perfum od 1992 roku, firma Mugler zgromadziła jedynie cztery filary zapachowe; Angel, A * Men, Alien i Aura. Alien Man to piąta odsłona serii Mugler, która nawiązuje do przeboju Alien jako jego męskiego odpowiednika. Mugler opisuje go jako „odważny” i „zmysłowy” zapach, który „emanuje pozytywną energią”. Tam, gdzie Alien był bogiem słońca …

Nowe perfumy ~ Calvin Klein Euphoria Amber Gold

Amerykański dom mody Calvina Kleina prezentuje dwa nowe zapachy Euphoria, które z przyjemnością zaskoczą jego użytkowników dzięki przyjemnemu, miękkiemu, spokojnemu i korzennemu, kwiatowemu aromatowi. Nowy zapach pojawia się jako nowy flanker oryginalnego zapachu Euphoria wprowadzonego na rynek w 2005 roku.