Aromat olejku

Rozkoszuj się cudowną delikatnością i aromatem jedwabistego olejku do twarzy, ciała i włosów. Powstał na bazie olejku z ogórecznika lekarskiego Bio. Dodatkowym atutem jest cudowny śródziemnomorski zapach, będący mieszanką dwóch rodzajów perfum melona i jaśminu.

Zachwyć skórę cudami natury. Poznaj cudowne właściwości kosmetyków innych niż wszystkie. Kosmetyki naturalne wprowadzą cię w świat wyjątkowej pielęgnacji. Kosmetyki naturalne stawiają na najlepsze składniki pochodzące z miejsc, w których naprawdę rządzi natura. To farmy organiczne w Prowansji, uprawiane tam rośliny nie zawierają Pestycydów ani chemikaliów.

Z nich powstają kosmetyki Bio. Ich jakość potwierdzają certyfikaty Ecocert. W produktach nie ma parabenów, sztucznych barwników ani aromatów. Poznaj te, które cieszą się największą popularnością wśród klientów. Rozsmakuj się w miodowej i pielęgnacji! Lekki j miodowy krem do twarzy będzie dla ciebie idealny, gdy często doświadczasz uczucia przesuszenia, ściągnięcia. To naturalna przyjemność dla ciebie i twojej skóry, która szybko staje się ekstremalnie odżywiona. Pomaga on zmniejszyć nadmiar sebum i złagodzić stan zapalny. Skórę niemowlęcia trzeba chronić i odżywiać każdego dnia, zapewniając jej maksymalne bezpieczeństwo.

Dodaj komentarz