Bvlgari Omnia Pink Sapphire ~ nowość

Bvlgari Omnia Pink Sapphire rekl

Najnowszy zapach Bulgari jest jasno różowozielony i ukierunkowany na milenialsów

Percepcja jest wszystkim. Weźmy na przykład millenialsów. Rządający, materialistyczni, leniwi – wszyscy znamy negatywne stereotypy. Można też powiedzieć, że ich cechą jest rzeczywiście pewność siebie, ich materializm odzwierciedla postawę ciężkiej pracy, a lenistwo to po prostu umiejętność wykonania więcej w krótszym czasie.

Bvlgari Omnia Pink Sapphire

Ten bardziej pozytywny pogląd może wyjaśnić, dlaczego branża kosmetyczna uświadomiła sobie, że milenialsi są idealnym klientem i dlaczego każdego dnia marki z wyższej półki zastanawiają się nad swoją strategią i wprowadzają produkty specjalnie przystosowane do tego pokolenia, które ma obsesję na na punkcie Instagrama. Najnowszy produkt z okazji tysiącleci pochodzi od Bulgari, luksusowego włoskiego domu jubilerskiego znanego z ozdabiania bogatych i znanych postaci, diamenty, które kosztują więcej niż pensje większości ludzi.

Zupełnie nowy zapach Omnia Pink Sapphire jest dla nich nowym kierunkiem. Mistrz, perfumiarz Alberto Morillas opisuje go jako „musujący i kapryśny zapach” i jest to zdecydowanie odejście od niektórych z jego bardziej bogatych zapachów, które marka wydała w przeszłości. Po pierwsze, jest różowy. Po drugie, zamiast zatrudnić celebrytę, by stał się twarzą kampanii, marka odnalazła trzy kobiety, które ucieleśniają bardziej odważną, beztroską naturę zapachu: vloggerkę Amandę Steele, piosenkarkę Madison Beer i Margaret Zhang.

Nawet sposób, w jaki powstają perfumy, jest przeciwieństwem tradycji. Zamiast wyrywać, destylować lub wyłuskać frangipani i dzikie kwiaty, które stanowią serce zapachu, Morillas użył czegoś, co nazywa się techniką „headspace”, co według niego „zachowuje zapach w czasie. Powlekane włókno szklane wchłania zapach kwiatu, pozostawiając nietknięty kwiat. Perfumiarz może odtworzyć swój zapach z palety surowców. ”

Sam zapach jest świeży i niezbyt poważny, z różowym pieprzem i nutami cytrusowymi ułożonymi nad tropikalnym kwiatowym sercem, które rozpływa się w piżmowej bazie drewna. To rodzaj zapachu, który sprawia, że czujesz się szczęśliwszy od razu, gdy go spryskujesz lub przypomina ci o czasie spędzonym w twoim życiu, kiedy byłeś młody i beztroski.

„Ukierunkowanie na milenialów, którzy odważą się spróbować i w pełni doświadczyć nowości, jest naprawdę ekscytujące dla perfumiarza” – mówi Morillas. „Wyobrażam sobie zapachy, które nadają im niepowtarzalną, niezachwianą pewność siebie i bezczelność.”

Informacje
Zapach damski
Koncentracja: woda toaletowa
Początek produkcji w 2018 roku
Autor Alberto Morillas

Nuty głowy
Pomelo
Różowy pieperz

Nuty Serca
Grejpfrut
Frangipani
Kwiat Tiare

Nuty bazy
Białe piżmo
Nuty drewna

Dodaj komentarz