Nowości perfum

Calvin Klein Women ~ nowe perfumy

Calvin Klein Women
W sierpniu 2018 roku Calvin Klein wprowadził na rynek swoje pierwsze perfumy o nazwie Calvin Klein Women. Tagline „I Am Women” jest reklamowany jako „hołd dla kontrastów kobiecości”. Twarze tej kampanii są niezwykłe: składają się z nagrodzonych Oscarami aktorek i feministycznych ikon Lupita Nyong’o i Saoirse Ronan, a także ich idolki, w tym Eartha Kitt, Katharine Hepburn, Nina Simone i Sissy Spacek.

Calvin Klein Women reklama

Ideą kampanii było to, że kobieta jest jednostką, a także częścią czegoś większego, zbiorowego. Walki, które kobieta przechodzi codziennie, są świadectwem jej siły, charakteru, determinacji. W tym samym czasie kobieta symbolizuje każdą inną damę na świecie, borykającą się z dyskryminacją w różnych formach, tylko ze względu na płeć. Kampania perfum Calvin Klein ma na celu promowanie idei, że jako kobieta możemy mierzyć się z różnymi problemami w różnych formach życia, ale jako kobiety wszyscy dążymy do niezależności, wolności, czegoś większego.

Calvin Klein Women 2018

Podobnie jak kobiety, które reprezentuje, Calvin Klein Women składa się z wielu unikalnych składników. Indywidualnie smaki wydają się dziwne i nie wydają się dobrze do siebie pasować. Jednak po aplikacji perfum tworzy piękny, charakterystyczny zapach, nasycony zapachem kobiet, które go inspirują. Butelka w jasnoróżowym kolorze opiera się na trzech zapachach eukaliptusa, czarnego pieprzu i cytrusów. W sercu butelki znajduje się kwiat pomarańczy, magnolia i absolut jaśminu. Baza składa się z cedru alaskiego, ambroxu i olibanum. Na dodatek butelka jest dziwaczna, asymetryczna, z przewymiarowaną pokrywką, symbolizującą naiwność, bezdzietność i dziwactwo, których kobieta nigdy nie pozwala sobie odpuścić, bez względu na to, jak trudne czasy mogą się wydawać, ani jak surowe jest jej życie chwili obecnej.

Calvin Klein Women są dostępne w opakowaniach 30, 50 i 100 ml wody perfumowanej.

Informacje
Zapach damski
Koncentracja: woda perfumowana
Początek produkcji w 2018 roku

Nuty głowy
Eukaliptus
Czarny pieprz
Cytrusy

Nuty Serca
Kwiat pomarańczy
Magnolia
Absolut jaśminu

Nuty bazy
Cedr z Alaski
Olibanum
Ambrox

Leave a Comment