Carolina Herrera Good Girl Velvet Fatale

„Good Girl” autorstwa Carolina Herrera zyskała wiele pochwał i uznania wśród użytkowników dzięki niezwykłemu, romantycznemu i uwodzicielskiemu zapachowi. Ze względu na ogromny sukces i przyciągający uwagę stylowy design stiletto, dom mody Carolina Herrera ponownie interpretuje swoje słynne wydanie w jeszcze jednej zmysłowej i prowokacyjnej wersji, Good Girl Velvet Fatale.

Carolina Herrera Good Girl Velvet Fatale

Good Girl Velvet Fatale to inspirujące perfumy wydane w limitowanej edycji. Nowa edycja będzie się utożsamiać z niemal takim samym zapachem, jak pierwsza edycja, jeszcze bardziej zaakcentowana, bardziej uwodzicielska i bardziej urocza w sercu.

Nowa wersja jest naprawdę zmysłowa i romantyczna, tak jak oryginalne perfumy, które oparte są o ładnie zrównoważony słodko, orientalny aromat. Nowy zapach Carolina Herrery otwiera się tym samym świeżym cytrusowym aromatem z bergamotki i cytryny ładnie wymieszanych z kwiatowymi akordami tuberozy, jaśminu Sambac, kwiatu pomarańczy, bułgarskich róż. Odczucia zapachowe uspokajają się orientalnymi nutami cynamonu, kakao, słodkich nut wanilii i pralin. Nowa edycja jest w tej samej butelce o kształcie szpilek, ale ozdobiona jest pięknym czerwonym aksamitem.

Nowy zapach jest dostępny w pojemności 80 ml wody perfumowanej.

Informacje
Przeznaczone dla kobiet
Wydane w 2018 roku

Nuty bazowe:
Migdał
Bergamota
Kawa
Cytryna

Nuty serca:
Bułgarskie róże
Jaśmin Sambac
Kwiat pomarańczy
Korzeń irysa
Tuberoza

Nuty głowy:
Amber
Cynamon
Kakao
Piżmo
Paczula
Praliny
Drzewo aandałowe
Ziarna tonka
Wanilia

Dodaj komentarz