Chloe Nomade – nowe perfumy

Wywołaj swoją pełną przygód stronę dzięki wodzie perfumowanej Chloe Nomade

Najnowszym zapachem Chloe jest Nomade: szyprowy kwiatowy zapach stworzony z inspiracji wolności, niespodzianki, pragnienia otwartych przestrzeni i upodmiotowienia i przygód. Stworzony, by przywołać odważną, pełną przygód stronę kobiet Chloe. Zapach został wydany w 2018 roku i według wielu nie jest to typowy zapach Chloe, który znamy. Celem było uczynienie Nomade „mniej kwiecistym i bardziej brudnym” niż „Chloe Signature”.

Chloe Nomade

„Nomad to perfumy, które wychwytują duszę domu, łączą bezpieczeństwo z wolnością, lojalność z kobietą, która je uosabia. Zapach, którego cel otwiera się na nieskończoną podróż i koloruje nowy wszechświat. Kolejne spojrzenie na nowe perspektywy inspiruje ten zapach i oświetla kobietę w poszukiwaniu doświadczeń „. Tak stwierdził Gaby Aghion, założyciel Chloe.

Wraz z nadejściem Nomade, Chloe wyraźnie wybrała inną drogę. Poprzednie zapachy Chloe są głównie kwiatowe, delikatne i kobiece. Nowy zapach ma więcej osobowości (ma więcej do powiedzenia), siłę i pikantność. Chloe Nomade szkicuje kontury kobiety, która ośmiela się być inna dzięki swojej silnej osobowości i wewnętrznej sile

Butelka Chloe Nomade to odważne odzwierciedlenie zapachu i naśladowanie jednej z klasycznych torebek marki – modelu Drew. Okrągłe krzywe w kształcie litery O butelki emanują miękkością, w przeciwieństwie do prostych linii szyi. Z kolei zamszowa różowa opaska dodaje kobiecym detalom elegancji. Sama treść ma pasujący różowawy odcień. Złote szczegóły sprawiają, że jest kompletny.

Chloe Nomade plakat

Chloe Nomade otwiera się dość mocno; mocne i pikantne połączenie nut, które daje poczucie pewności siebie. Zapach jest absolutnie obecny i świeży, co przypomina trochę perfum dla płci przeciwnej. To potężne otwarcie i świeżość w dużej mierze szybko spada.

Zapach rozwija się w subtelniejszą całość. Wykazuje swoją kwiecistą miękkość, ale nie kwitnie tak, jak poprzednie aromaty Chloe. Zapach zachowuje świeżość i pikanterię, ale jest nieco bardziej stonowany. Jest to znacznie mniej inwazyjny, zwłaszcza natychmiast po rozpyleniu.

Chloe Nomade to dojrzały zapach, którego na pewno nie da się porównać z wcześniejszymi zapachami Chloe. To zapach, do którego naprawdę trzeba się przyzwyczaić.

Nomade jest stworzony dla kobiet żądnych przygód i ryzyka. Chloé Nomade jest, jak to opisano, rzeczywiście zapachem, który ośmiela się być inny.

Perfumy Chloe Nomade są dostępne jako woda perfumowana w pojemnościach 30, 50 i 75 ml.

Informacje
Zapach damski
Koncentracja: woda perfumowana
Początek produkcji w 2018 roku
Perfumiarz Quentin Bisch

Nuty głowy
śliwka mirabelki,
bergamotka
cytryna
pomarańcza

Nuty serca
frezja
jaśmin
brzoskwinia i
róża

Nuty bazy
mech dębowy
drewno bursztynowe
paczula
drzewo sandałowe
białe piżmo.

Dodaj komentarz