Christian Dior Dioramour

Christian Dior, znany jako jeden z wiodących domów mody i designu na świecie, produkuje dziś jedne z najbardziej znanych perfum o wybitnych aromatach. Tego lata prezentowane są nowe, zapierające dech w piersiach perfumy Dioramoura, autorstwa Christiana Diora.

Christiana Dior Dioramour

Zapach opisany został jako pudrowy kwiatowy. Dioramour marki Christian Dior to klasyk, ale o nowoczesnym podejściu, który jest naprawdę wykwintny i luksusowy.

„Perfumy to przede wszystkim zapach, który pozostanie z tobą. Zmysłowe wspomnienie, wzruszające emocje, odcisk pozostawiony na poduszce i miękkiej pościeli … Pieszczotę tęczówki łączy się z nutą niemal animalistycznego Jaśminu, który wyraża ekscytującą miłosną pasję. ” Napisał perfumiarz domu Christian Dior Francois Demachy 

Dioramour autorstwa Christiana Diora to przyjemna mieszanka kwiatów o pudrowych nutach. Ten zapach jest częścią słynnej kolekcji „Maison Christian Dior.” Tym razem Dior stworzył zapach dla wszystkich mężczyzn i kobiet w każdym wieku. Produkt jest naprawdę intrygujący i przyjemny.

Christiana Dior Dioramour jest dostępny w 125, 250 i 450 ml wody perfumowanej.

Informacje:
Marka Christian Dior
Perfumy unisex
Wydane w 2018 roku
Perfumiarz Francis Kurkdjian

Nuty:
Irys
Jaśmin
Biała tęczówka

Dodaj komentarz