Nowości perfum

Coco Chanel No 5 Red Edition

Coco Chanel No 5 Red Edition
Słynny zapach Chanel N ° 5 zyskuje zupełnie nowy świąteczny wygląd w tym sezonie świątecznym.

Po raz pierwszy paryski dom mody wypuści na rynek swój autorski asortyment perfumeryjny zapakowany w luksusowe, czerwone, szklane i kryształowe butelki.

W edycji limitowanej pojawi się Eau de Parfum N° 5, Parfum i L’Eau, z ognistym czerwonym odcieniem symbolizującym „najwyższą formę kobiecości i uwodzenia”. Nie trzeba dodawać, że te odnowione wersje N ° 5 składają się na piękne dodatki do kolekcji perfum. Dla poważnych kolekcjonerów istnieje również kusząca perspektywa zdobycia jednej z 55 czerwonych kryształowych butelek Baccarat, które zostaną wyprodukowane na edycję Parfum o pojemności 900 ml.

Coco Chanel No 5 L`Eau Red Edition

Perfumy Chanel N° 5 mają być dostępne 1 listopada 2018 w wybranych sklepach.

PRODUKT

Od momentu powstania w 1921 r. Nr 5 wyeksponował esencję kobiecości: abstrakcyjny, tajemniczy zapach, żywy dzięki niezliczonym subtelnym fasetom, promieniującym ekstrawaganckie bogactwo kwiatów. W 1986 roku Jacques Polge ponownie zinterpretował kompozycję swojego poprzednika Ernesta Beaux, aby stworzyć pełniejszą, bardziej obszerną wersję zapachu teraz i na zawsze kobiet: Eau de Parfum.

KOMPOZYCJA

Dzięki niespotykanemu użyciu aldehydów, które dodają warstw złożoności, nr 5 był pierwszym na świecie abstrakcyjnym zapachem. Eau de Parfum czerpie inspirację z Parfum, z którym dzieli swój kwiatowy aldehydowy podpis. Ten kwiatowy bukiet skomponowany wokół majowej róży i jasminu ma jasne cytrusowe nuty. Aldehydy tworzą wyjątkową obecność, a gładki dotyk wanilii bourbońskiej pozostawia niesamowicie zmysłowy ślad.

Leave a Comment