Nowości perfum

David Beckham Inspired By Respect

David Beckham Inspired By Respect reklama
Wszystko w życiu, co ma wartość, wiąże się z szacunkiem. A prawdziwe człowieczeństwo związane jest nierozerwalnie z uczciwością i szacunkiem wobec innych. Wyraża się to w formie szczerości, współczucia i szacunku w wypowiedziach, stosunku do przyjaciół, rodziny, personelu, członkó drużyny i oczywiście do samego siebie. Ta potężna myśl zainspirowała najnowsze perfumy Davida Beckhama, Inspired By Respect.

Wyrafinowany i nowoczesny zapach dla mężczyzn w stylowym i niepowtarzalnym stylu. W życiu wszystko, co ma wartość, wiąże się z szacunkiem. Zapach jest jednocześnie energiczny, ale też przyjemnie ciepły.

David Beckham Inspired By Respect reklama

Zapach został stworzony przez wielokrotnie nagradzaną perfumiarkę Juliette Karagueuzoglou, która w swoim nowym dziele celebruje osobowość i wartości ideałów mężczyzn XXI wieku, takich jak David. Perfumy David Beckham bazują na nucie musującej bergamotki i kontrastu pachnącego, bogatego aromatu Amber Xtreme. Jest energiczny i żywy, ale jednocześnie delikatnie się topi w nutach ciepłych.

Inspired By Respect otwiera się świeżym akordem bergamotki, grejpfruta i cytrusowej lawendy. Męskość zapachu podkreśla złożona natura kardamonu, goździków przełamanych aromatami ananasa, dzięki czemu jego efekt jest soczysty i lekki. Intensywny bursztynowy aromat drewna Amber Xtreme uzupełniają uwodzicielskie drewno cedrowe i irysowe. Projekt butelki z perfumami również odnosi się do tysięcy form szacunku: proces produkcji szkła umożliwił dekorowanie każdych perf unikalnym wzorem, więc dymny, spiralny motyw zamknięty w szkle jest inny dla każdej butelki, a ilość opcji jest nieskończona. Jest to doskonały wybór dla pewnych siebie mężczyzn, dla których szacunek oznacza, że ​​odważą się pozostać wierni swoim wartościom.

Zapach David Beckham Inspired By Respect jest sprzedawany jako woda toaletowa o pojemnościach 40, 60 i 90 ml.
Informacje
Zapach męski
Koncentracja: woda toaletowa
Początek produkcji w 2018 roku

Nuty głowy
Bergamotka
Grejpfrut
Lawenda

Nuty Serca
Kardamon
Goździk
Ananas

Nuty bazy
Drzewo cedrowe
Korzeń irysa
Amber Xtreme

Leave a Comment