Dlaczego pokochasz zapach Versace Pour Femme Dylan Blue

Versace Pour Femme Dylan Blue
Najnowsza kompozycja Versace to doskonały zapach dla wyjątkowej i zmysłowej kobiety. Luksusowe perfumy to hołd dla kobiecości, zmysłowy, a jednocześnie wyrafinowany zapach dla silnych kobiet. Jeśli szukasz aromatu symbolizującego silny, niezależny charakter, który doskonale otoczy Cię swoją wyjątkową sensualną aurą i uczyni jeszcze bardziej niezależną i wolną – Dylan Blue może być ukrytym skarbem, na który polujesz.

Grecka butelka przypominająca antyczną amforę ma kolor głębokiego śródziemnomorskiego błękitu i złota, z charakterystycznym emblematem Meduzy zdobiącym front flakonu. Odważna butelka zawiera przemyślną mieszankę składników, które kreują fascynujący, energetyczny błękit Dylana. Orzeźwiający sorbet z czarnej porzeczki i jabłko Granny Smith tworzą w górnych nutach niezwykłą owocową mieszankę, która łączy się z koniczyną, niezapominajką i pachnotką, budując niepowtarzalny nastrój.

Serce kompozycji to współczesny, kwiatowy bukiet róży Eglantine, petali i jaśminu, podkreślony owocem dzikiej róży, który łączy się z lodowatym sokiem brzoskwini. Po chwili chłodne nuty ustępują miejsca ciepłemu piżmowo – drzewnemu akordowi podkreślonemu żywicą styraks i paczulą. Otulająca baza dopełnia ten urzekający i zmysłowy kwiatowo- owocowy zapach.

Dodaj komentarz