Nowości perfum

Dolce and Gabbana The Only One ~ NOWOŚĆ

Dolce & Gabbana The Only One reklama

Słynny włoski dom D & G znów zachwyca noszących jego perfumy, o tej samej porze roku wprowadzając zapach Dolce & Gabbana The Only One! Oryginalne D 7 G The One to wciąż bardzo znane perfumy na rynku, które idealnie oddają absolutną kobiecość. The One nigdy nie pozostanie niezauważony, ale będzie podziwiany i chwalony ze względu na wyjątkowy i żywiołowy skład.

Dziesięć lat temu, kiedy został po raz pierwszy wprowadzony, wciąż może szokować i zadziwiać kuszącą pachnącą kompozycją. Nowa edycja jest jednak nieco inna i bardziej nowoczesna. Myślę, że Dolce i Gabbana chcieli stworzyć nową ambicję The One Women – która jest bardziej wyrafinowana, bardziej hipnotyzująca i ma więcej blasku. Nowe perfumy zawsze sprawią, że kobieta będzie jedyną osobą, która jest tak wyjątkowa, tak zachwycająca i taka zmysłowa.

Dolce & Gabbana The Only One

The Only One ma przyjemną kombinację soczystych świeżych nut, które wraz z kawą i nutą wanilii dają przyjemny efekt Gourmand. Całość dobrze uspakaja drzewna baza. Ma kuszący aromat i łącząc wszystkie te nuty razem, daje głęboką, powściągliwą zmysłowość, bardzo luksusową i nieco ekstrawagancką. Są to perfumy które sprawią, że kobieta będzie elegancka, nowoczesna i ekstrawagancka. Piękna aktorka Emilia Clarke jest twarzą tych niesamowitych nowych perfumy Dolce & Gabbana.

Nowy zapach jest dostępny w 30, 50 i 100 ml wody perfumowanej.

Informacje
Zapach damski
Koncentracja: woda perfumowana
Początek produkcji w 2018 roku

Nuty głowy
Bergamota
Fioletowy

Nuty Serca
Kawa
Irys

Nuty bazy
Paczula
Wanilia

Leave a Comment