Nowości perfum

Dolce & Gabbana The One Grey ~ nowość

Dolce & Gabbana The One Grey
Dom mody Dolce & Gabbana prezentuje swój najnowszy zapach, kontynuację bestsellerowej kolekcji The One for Men od 2008 roku.

Od 2008 roku kompozycja Oliviera Polge dla One For Men przeżywa piękne wariacje czasami tak świeże, jak The One Sport lub The One Gentleman, czasem bardziej orientalne i zmysłowe jak w przypadku The One For Men lub dwie limitowane edycje The Man. W przypadku nowej kompozycji zamiast tego wybrano intensywne zimne i gorące kontrasty. Tak więc Dolce & Gabbana The One Grey otwiera się z aromatycznym startem soku grejpfrutowego i kardamonu. Lawenda z Prowansji łączy się z głębokimi nutami wetyweru, tworząc pulsujące serce dla The One Grey. W końcu piękna głębia zapachu dotrze do naszych nozdrzy zmysłowością ambry, szarego drewna, bursztynu i tytoniu.

The One Grey

Nowy zapach Dolce & Gabbana to interesująca, uwodzicielska mieszanka aromatycznych, drzewnych nut świeżego grejpfruta, zielonego kardamonu, aromatycznej lawendy prowansalskiej, wetyweru, liści tytoniu, kuszącego bursztynu i rzadkiego drewna.

Twarzą zapachu będzie aktor Kit Harington, znany z wielu znakomitych filmów, ale także z poprzedniej kampanii reklamowej Dolce & Gabbana The One.

Butelka nowego zapachu D & G prezentuje się w tej samej formie co poprzednie wersje, utrzymana w odcieniach szarości.

Nowe perfumy są dostępne jako woda toaletowa w pojemnościach 30 ml, 50 ml i 100 ml.

Informacje
Zapach męski
Koncentracja: woda toaletowa
Początek produkcji w 2018 roku

Nuty głowy
Cardamom
Grapefruit

Nuty Serca
Lawenda
Wetywer

Nuty bazy
Ambergris
Tytoń
Nuty drzewne

Leave a Comment