Escada Celebrate N.O.W.

Escada Celebrate N.O.W.
Nowy zapach Escady to energetyczny, optymistyczny i niepowtarzalny kobiecy zapach, który daje siłę i pewność siebie. Kompozycja ma być czystą i harmonijną mieszanką świeżych i pikantnych nut, bogatego kwiecistego serca i ciepłych akordów cynamonu i toniku o „ziemistych” i „nostalgicznych” cechach. Głównym kwiatem tego zapachu jest magnolia, która symbolizuje wytrwałość i hojność.

Świętuj radość.
Wyrafinowana i wiecznie ciekawa, kobieta rozumie, że każdy dzień, każda chwila, jest czymś, co należy świętować. A dla Sofi Fahrman, szwedzkiej reporterki mody, powieściopisarza, mediów społecznościowych i nowej twarzy perfum, żyjąca w tej chwili jest jej mantra. Niezależnie od tego, czy spotyka się ze skakaniem, odkrywania nowego egzotycznego zakątka świata, czy po prostu spędzaniu czasu z córką. Sofi jest osobą promieniującą światłem i pozytywną dla wszystkich wokół niej. Lubi poszukiwać i dzielić radość i piękno ze światem, a jej energia, radość życia i, oczywiście, promienny uśmiech, są zaraźliwe.

Świętuj naturę.
Uśmiechać się do świata i postrzegać każdy dzień jako dar, to naturalny duch kobiet i inspiracja związana z nowym zapachem. Zapach to dynamiczne połączenie naturalnych akordów, buduje się z ciepłej podstawy cynamonu i fasoli tonka z ich nostalgiczną i urzekającą jakością. W jego sercu jest kwitnąca magnolia, odświętny symbol hojności i wytrwałości, który dodaje silnego, hojnego dotyku. A jego szczytową nutą jest ujęcie pikantnego imbiru, natychmiastowego stymulatora dla zmysłów i duszy. Całkowicie świeża perspektywa na zapach. Kompozycja Escady oferuje skupienie się na nowoczesnej kobiecie, ostateczne odzwierciedlenie jej pozytywnej perspektywy. Niespodziewanie, optymistycznie i wyjątkowo kobieco, daje ci energię i pewność, że możesz ją pokonać. I róbcie to z gracją i harmonią.

Świętuj naturę kobiet.
Flakon odzwierciedla podobne świętowanie natury kobiet. Utalentowana Brazylijska artystka pracująca z ceramiką Valeria Nascimento czerpała inspirację ze swoich charakterystycznych, rzeźbionych kształtów kwiatów, gdy śniła o pięknych ceramicznych lampionach, które zdobiły butelkę. Błyskawiczne lampiony Valeria, zarówno dosłownie, jak i symbolicznie podnoszące na duchu, są symbolem pozytywności i kobiecości. Pojawiają się także w kampanii, unosząc się spokojnie na tle kadru Sofi i jej promiennego uśmiechu. Każdy detal Celebrate N.O.W, niezależnie od tego, jak subtelny, wyróżnia się misją szacunku dla kobiet, rozpoznawaniem ich siły, kreatywności i pozytywnego nastawienia.

Informacje
Zapach damski
Koncentracja: woda perfumowana
Początek produkcji w 2017 roku

Nuty głowy
imbir

Nuty serca
magnolia

Nuty bazy
cynamon
wanilia
fasola tonka

Dodaj komentarz