Givenchy L’Interdit ~ nowy zapach

Givenchy L'Interdit
Dzięki perfumom otrzymujemy duże szanse, aby znaleźć nowe inspiracje. Czasami perfumy inspirują jakieś spotkanie, odkrywają składniki przenoszące nas do odległych krajów lub zanurzają nas we wspomnieniach. Nowy zapach Givenchy L’Interdit to wszystko naraz. Wynika to z wcześniejszego zapachu Givenchy, zaprojektowanego w 1957 roku, inspirowanego przez wielką aktorkę Audrey Hepburn.

Skupmy się na tym nowym zapachu, blisko związanym z historią Givenchy. L’Interdit, perfumy stworzone w 1957 roku przez Huberta de Givenchy, były hołdem dla odważnej kobiecości. Słowo „interdit” pochodzi z języka francuskiego i oznacza „zabronione”. W ten sposób marka zaprasza kobiety do „Zakazania sobie niczego. Nie dopuszczaj żadnych reguł „, włączając w to temat przeciwstawiania się konwencji i przyjmowania własnej osobliwości. W roku 2018 roku, na rynek wróciły perfumy podziwiane przez wiele kobiet, L’Interdit Givenchy. Nowy zapach perfum przybył z nową twarzą i formułą, aby zapewnić swoim klientom świeże wrażenia.

perfumy Givenchy L'Interdit

Givenchy L’interdit to perfumy stworzone przez mistrzów perfumerii Dominique Ropion, Anne Flipo i Fanny Bal. Ten zapach zaprasza każdą kobietę, by poczuła dreszczyk emocji. Uosabia elegancję, młodość i bunt. Z nim wszystko zależy od uwodzenia i pasji. Na poziomie czysto węchowym, przekłada się to na biały kwiatowy zapach, przecinany przez ciemniejsze nuty. Innymi słowy, L’Interdit gra w kontraście. Po pierwsze, leci do bogatego i słonecznego zapachu kwiatu pomarańczy i jaśminowego sambaka. Następnie tuberoza wzmacnia kremowy i ciepły smak. Givenchy L’Interdit kończy się trio paczuli, wetiweru i ambroxy.

Zapach L’Interdit został zamknięty w ponadczasowym, nowoczesnym prostokątnym kształcie flakonu. Ponadczasowa elegancja nadaje mu czapkę, wokół której zwijano matową wstążkę z błyszczącym logo Givenchy. Zapach L’Interdit z Givenchy jest zachętą do przekraczania rzeczywistych lub wyimaginowanych ograniczeń i łamania przyjętych zasad.
„Poczuj dreszczyk emocji. Jego zapach uwalnia biały kwiat nasycony czarnymi nutami, dla świetlistej kobiecości flirtującej z ciemną stroną. Nie zabraniaj sobie niczego. Nie zezwalaj na żadne reguły. Zaproszenie do zignorowania konwencji i objęcia swojej osobliwości. ”

Na ekranie Givenchy zdecydowała się użyć aktorki Rooney Mara, by zinterpretować rolę muzy swoich nowych perfum. Kariera aktorska młodej kobiety dosłownie wybuchła w 2011 roku, dzięki jej postaci Lisbeth Salander, głównej postaci Davida Finchera „Dziewczyna z tatuażem”, adaptacji książki „Millenium dziewczyna z tatuażem” Stiega Larssona. Co więcej, jej występ został okrzyknięty przez krytyków i podkreślony nominacją do Oscara i Złotego Globu dla najlepszej aktorki w dramacie. Regularnie porównywany do Audrey Hepburn, rola Rooneya Mara jako muza dla nowych perfum Givenchy wydaje się po prostu oczywista. Rooney Mara jest regularnie porównywana z Audrey Hepburn. Jest zatem naturalne, że stała się twarzą L’Interdit de Givenchy. Dla przypomnienia, L’Interdit został pomyślany jako hołd dla Audrey Hepburn, słynnej angielskiej aktorki, muzy Huberta de Givenchy. Początkowo perfumy były przeznaczone wyłącznie na własny użytek. Dopiero później projektant postanowił wydać je do wszystkich kobiet jako znak miłości i czułości. Dziś, odwołując się do Rooney Mara, to trochę tak, jakby Givenchy włożyła w światłość Audrey Hepburn, ponadczasową muzykę tych perfum.

Calvin Klein Women są dostępne w opakowaniach 30, 50 i 80 ml wody perfumowanej.

Informacje
Zapach damski
Koncentracja: woda perfumowana
Początek produkcji w 2018 roku
Nuty głowy
Truskawka
Bergamotka

Nuty Serca
Bułgarskie róże
Freesia
Jaśmin
Słonecznik
Fioletowy
Ylang-Ylang

Nuty bazy
Kadzidło
Piżmo
Sandałowy

Dodaj komentarz