Givenchy Live Irresistible Blossom Crush Eau de Toilette

Givenchy Live Irresistible
Czwartym zapachem z linii Givenchy Live Irresistible, który pojawił się wiosną 2018 jest zapach o nazwie Blossom Crush. Design flakonu pozostał w zasadzie ten sam, tylko kolorystycznie nieco się różni. W tej edycji flakon posiada delikatny różowy kolor pasujący do wiosny i piwonii.

Opis

„Zapach tak nieprzewidywalny jak bohaterka, która go nosi: Live Irresistible Blossom Crush zaskakuje ekscytującym bukietem świeżych, delikatnych płatków, którym gorzka słodycz ziaren kakaowych nadaje nieoczekiwaną nutę. Z swoją bezczelną delikatnością uderza Cię w samym środku Róża, sygnatura serii Irresistible, tym razem jest równie intensywna, czysta i bezkompromisowo kobieca. W połączeniu z przewiewnymi, rozświetlonymi nutami piwonii, jej złożoność rozwija się tutaj, podczas gdy piżmowa nuta bazowa niezrównana wiosenna kompozycja kwiatowa zmysłowość. Dzięki tej odświeżającej i ultranowoczesnej reinterpretacji kwiatowego zapachu Live Irresistible Blossom Crush porusza się wraz z upływem czasu”. – Givenchy

Givenchy Live Irresistible BlossomCrush

Oczywiście Blossom Crush również pachnie podobnie do poprzednich wersji. Ale wyraźnie widać, że postać zapachu jest bardziej kwiecista i świeższa. Piwonia nadaje zapachowi wiosenną nutę. Mimo to Blossom Brush zachowuje te niepowtarzalne słodkie nuty dla smakoszy. Blossom Crush również trafia w gust osób które lubię kwiatowe, słodkie, smakowite zapachy, a połączenie tych wszystkich nut jest po prostu pyszne! Dziewczęca i jednocześnie elegancka. Bardzo dobrze pasuje do kobiet młodych. Perfumom nie brakuje pewnej figlarności, którą dość dobrze odbiera lekka, gorzka słodycz.
Chociaż Blossom Crush to „tylko” woda toaletowa, jest bardzo dobra pod względem intensywności i trwałości, wystarczy ją aplikować delikatnie dla dobrego efektu .
Opis w kilku słowach: zapach kwiatowy, cierpko-słodki.

Dodaj komentarz