Nowości perfum

Guerlain L’Homme Idéal L’Intense ~ nowe męskie perfumy

Guerlain L'Homme Idéal L'Intense
Guerlain L’Homme Idéal stał się jednym z najbardziej znanych perfum Guerlain, w 2014 roku. Wcielenie doskonałości w męski, wiedział, jak uwieść świat przez jego Woody i orientalny oddech. Opierając się na tym sukcesie, marka Guerlain postanowiła ponownie ją zinterpretować co roku. W 2015 roku stał się L’Homme Idéal Cologne, bardziej orzeźwiającym zapachem. W 2016 r. L’Homme Idéal Eau de Parfum skupiło się na migdałach. W 2017 roku L’Homme Idéal Sport był bardziej energetyzujący i pikantny. Nawet dziś ujawnia nam nowy aspekt swojej osobowości i staje się L’Homme Idéal L’Intense.

Co to jest człowiek idealny według Guerlain?
Przede wszystkim, aby lepiej poznać te nowe perfumy, trzeba wiedzieć, skąd pochodzą inspiracje Guerlain. Aby stworzyć Człowieka Idealnego, znak był oparty na definicji tej utopijnej istoty według kobiet. Kobiety zgadzają się, że Ideal Man jest „inteligentny, piękny i silny”. Jest to najczęstsza trylogia męskiej doskonałości. Zainspirowany tym, Guerlain wyobraził sobie zapach wyrastający ze świeżości owoców cytrusowych, będący symbolem żywości ducha, a następnie ewoluujący ku zmysłowości jądra i kończący się nutami bardziej męskimi. To właśnie tą olfaktoryczną ewolucję znajdujemy w L’Homme Idéal L’Intense. Jak zawsze, ten zapach jest daleki od pretensjonalności. On jest przede wszystkim naładowany niezaprzeczalnym humorem i dobrą dawką energii, co wystarczy, by oczarować serca kobiet!

Guerlain L’Homme Idéal L’Intense jest bez wątpienia najbardziej intensywną i odważną wersją tej olfaktorycznej rodziny. Te nowe perfumy są szyte z wielu kontrastów. Ośmielają się podkreślić płonący smak przypraw, a dokładniej chili. Niemniej jednak, aby zrównoważyć tę siłę węchową, Guerlain włączył również słodycz fasoli tonki do swojego przepisu. Aby połączyć całość, przydymione nuty sprawiają, że jego przebudzenie jest zdecydowanie intrygujące. W efekcie powstają intensywne i eleganckie perfumy przeznaczone dla wszystkich uwodzicielskich mężczyzn, którzy nie boją się zostać zauważonym.

Intrygujące, gorące i zniewalające L’Homme Idéal L’Intense zamierza oczarować Twoje serce, koncentrując się na intensywności jego smaku.

Guerlain reinterpretuje swoją butelkę
Wreszcie butelka ma taką samą sylwetkę jak poprzednio i przyjmuje kwadratowy kształt, jednocześnie prosty, luksusowy, elegancki i mocny. L’Homme Idéal L’Intense opiera się na stabilnym i solidnym fundamencie, który mówi wiele o jego decydującym charakterze. Jego poprzednia przejrzystość zniknęła. Matowa czarna powłoka pokrywa całą butelkę. Ten wybór nie jest trywialny, a L’Homme Idéal L’Intense wciąż potwierdza swoją moc i męskość.

Leave a Comment