Nowości perfum

Lancome La Nuit Tresor a la Folie ~ nowość

Lancome La Nuit Tresor A La Folie reklama

Wiele dzisiejszych domów perfum pochodzi ze świata biżuterii. Chociaż tak nie jest w przypadku Lancome, wiele jego zapachów ma wygląd prawdziwych klejnotów. Na przykład perfumy La Nuit Tresor zostały wprowadzone w 2015 roku, zgodnie z najczystszym duchem nowoczesnej biżuterii. Dziś unikalna butelka Lancome powraca na pierwszy plan. Lancome przedstawia nam swoją pierwszą nowość w 2018 roku: Lancome La Nuit Tresor a la Folie.

Lancome La Nuit Tresor A La Folie

Noc skarbów w La Folie jest uważana za fascynującą zagadkę z innej galaktyki. Czy kiedykolwiek myślałeś o tym, co stanie się, gdy dwie gwiazdy zejdą się i zderzą się tuż nad naszym niebem? To rzadkie zjawisko istnieje i pojawia się mniej więcej co 100 lat. Daje początek deszczowi cząsteczek, które po wejściu w atmosferę przekształcają się w rodzaj deszczu czarnych diamentów. Jedna z nich wzbudziła ciekawość twórców, a marka zdecydowała się stworzyć wyjątkowe perfumy Lancome: La Nuit Tresor. Fascynujący, podobnie jak jego poprzednik, Lancome La Nuit Tresor a la Folie, tym razem skupia się na uwodzeniu. W końcu czyż nie jest to diament prosto z nieba, doskonały klejnot do wzbudzenia wszystkich pragnień?

La Nuit Tresor a La Folie pojawia się jako standard kobiecej perfumerii i skupia w swoim sercu kilka kwiatów typowych dla damskich zapachów. Włożył mieszankę piwonii, róży i jaśminu. Jednak La Nuit Tresor a la Folie nie brakuje osobowości i od samego początku wykazuje swój entuzjazm. Świeżość bergamotki kontrastuje z żarzącym się pieprzem. Paczula przychodzi, aby oprawić całość. La Nuit Tresor a La Folie jest ubrana w wanilię, fasolkę tonka i bursztyn, aby uzyskać cieplejszy dotyk. Wreszcie, piżmo dodaje mu części zwierzęcej atrakcyjności, która tylko ją uatrakcyjnia.

Nuty głowy: różowy pieprz, bergamotka, gruszka, czerwona porzeczka
Nuty serca: róża damasceńska, jaśmin, piwonia, fiołek
Nuty bazy: wanilia bourbon, benzoes, tonka, paczula, nuty drzewne, ambroksan, gałka muszkatołowa

Butelka wygląda na pomyloną z jej poprzedniczką. Tylko jego kolor nieznacznie się zmienił. Staje się bardziej kobieca i efektowna niż wcześniej, wzbogacona refleksami fuksji. La Nuit Tresor a La Folie to wyjątkowy klejnot ze współczesnej biżuterii. Cięcie do punktu, wykazuje godną podziwu symetrię i jest podobne do diamentu o szlifie zgrubnym o 75 fasetkach. Ten ozdobny klejnot jest również ozdobiony czarną satynową kokardą na kołnierzyku. Zainspirowany oryginalną butelką Tresor z 1952 roku, ma niezwykłą francuską elegancję z niesamowitym wyczuciem szczegółów.

La Nuit Tresor a la Folie jest sprzedawany jako woda perfumowana o pojemnościach 30, 50 i 70 ml.

Informacje
Zapach damski
Koncentracja: woda perfumowana
Początek produkcji w 2018 roku

Nuty głowy
Różowy pieprz
Bergamotka
Gruszka
Czerwona porzeczka
Nuty Serca
Róża damasceńska
Jaśmin
Piwonia
Fiołek
Nuty bazy
Wanilia bourbon
Benzoes
Tonka
Paczula
Nuty drzewne
Ambroksan
Gałka muszkatołowa

Leave a Comment