Nowe perfumy ~ Burberry Her

Burberry Her
Od 1856 r. Firma Burberry House zyskała reputację znacznie wykraczającą poza granice Wielkiej Brytanii. Ta marka jest obecna dzisiaj we wszystkich zakątkach świata. Jednak nigdy nie zapomniała swojego pochodzenia. Firma Burberry nie omija możliwości zaprezentowania angielskiej elegancji. W tym kontekście marka przedstawia nam zupełnie nowe pachnące dzieło. Nowe perfumy Burberry na wrzesień 2018 r. Nazywane są „Burberry Her” i są przeznaczone dla wszystkich aktywnych kobiet które, chętnie wykorzystują nowe trendy.

Burberry Her woda perfumowana damska
Burberry Her woda perfumowana

Burberry Her to perfumy, które idealnie pasują do stylu życia dzisiejszych kobiet. Rzeczywiście, nasze codzienne życie jest coraz bardziej jak prawdziwy wyścig z czasem. Kobiety naszych czasów są pełne energii i to właśnie ta pasja musi być w stanie ujawnić ich perfumy. Burberry towarzyszy im w ich codziennym spełnieniu. Ten zapach nowej generacji zdaje się uchwycić całą ekscytację stolicy Anglii. Po raz kolejny Burberry sprawia, że ​​Londyn jest głównym źródłem inspiracji. Burberry Her przywołuje młodość, energię, determinację i przyjemność. Jak sugeruje jego ładny różowy kolor, Burberry Her to perfumy stworzone, by dać uśmiech i falę optymizmu w codziennym życiu.

Odkryjmy teraz, co kryje się w uwodzicielskim pojemniku Burberry Her … To pudełko czułości zawiera szczególnie owocową esencję. Burberry idzie najpierw na kombinacji czerwonych owoców. Zawiera również maliny, wiśnie, truskawki, jeżyny i borówki. Następnie ten witaminowy zestaw jest przekazywany przez kwiatowe serce jaśminu i fiołka. Zapach jest pudrowy i słoneczny, ostatecznie wykończony drzewnym smakiem. Piżmo i bursztyn w końcu sublimują całą swoją zmysłowość. Rezultatem jest żywa, romantyczna i zmysłowa kompozycja. Burberry Her pojawia się jako bardzo zrównoważony zapach, dzieło utalentowanego perfumiarza Francisa Kurkdjiana.

Zacznijmy od przyjrzenia się jego butelce, aby zobaczyć, jak Burberry zdecydował się okrasić nowy zapach obrazem. Jakby dla uwydatnienia czułości, Burberry Her odsłania kolor bladoróżowy, bardzo kobiecy i poetycki. Jego butelka to rodzaj zaokrąglonego kołnierza po prawej stronie i ostrzejszy na innych krawędziach. Asymetryczna butelka Burberry Her jest nadal bardzo elegancka i harmonijna. Złoty pierścień również wysublimowuje jego szyjkę i zachęca nas, aby odkręcić butelkę…

Burberry Her jest dotępny w opakowanach 30, 50 i 100 ml wody perfumowanej.

Informacje
Zapach damski
Koncentracja: woda perfumowana
Początek produkcji w 2018 roku

Nuty głowy
Czarna porzeczka
Jagoda
Malina

Nuty Serca
Jaśmin
Fiołek

Nuty bazy
Piżmo
Ambra
Bursztyn

Dodaj komentarz