Nowości perfum

Nowe perfumy ~ Calvin Klein Euphoria Amber Gold

Calvin Klein Euphoria Amber Gold

Amerykański dom mody Calvina Kleina prezentuje dwa nowe zapachy Euphoria, które z przyjemnością zaskoczą jego użytkowników dzięki przyjemnemu, miękkiemu, spokojnemu i korzennemu, kwiatowemu aromatowi. Nowy zapach pojawia się jako nowy flanker oryginalnego zapachu Euphoria wprowadzonego na rynek w 2005 roku.

Nowa para zapachów jest bardziej niż odurzająca, są one bardziej luksusowe, nowoczesne i stylowe. Spodobały mi się oryginalne duety, ponieważ mają miękkie, przyjemne i łatwe aromaty, ale niezbyt wybitne i długotrwałe, mam nadzieję, że nowe wydania będą bardziej zadowalać nos nosiciela.

Nowy duet jest opisywany przez dom mody jako „odurzające objawienie zmysłowego pożądania”. Zapachy te jakby opisują ciepłe arabskie noce składające się z cennych bursztynowych nut. Calvin Klein Euphoria Amber Gold jest skomponowany przez perfumiarza Pascala Gaurina z IFF. Oba zapachy szybko wywrą wrażenie na użytkownikach dzięki bardziej stylowym i luksusowym nutom zamkniętych w atrakcyjnych złotych butelkach.

Nowe perfumy otwierają się świeżymi owocowymi nutami śliwki, mandarynki oraz kwiatowymi róż, kwiatu pomarańczy i tęczówki. Baza uspokaja słodką wanilią, drzewem sandałowym oraz cennym bursztynem i labdanum. Ten słodko-drzewny zapach balsamiczny będzie miłym nowym letnim hitem.

Nowa kompozycja będzie dostępna w butelkach 100, 50 i 30 ml wody perfumowanej.

Leave a Comment