Nowości perfum

Nowe perfumy ~ Christian Dior Joy

Christian Dior Joy reklama
Dior Joy – co może być bardziej intrygujące i miłe niż radość i pozytywne uczucia. Nowe perfumy Joy autorstwa Christiana Diora po prostu zapraszają nas do przyjemnego, pozytywnego i nowego świata pełnego szczęśliwych uczuć i emocji.

Ta woda perfumowana ładnie emanuje przyjemnym uśmiechem aromatycznych kwiatów jakby obok cytrusowego wybuchu bergamotki i mandarynek. Perfumy te mają wiele niuansów, kolorów i faset, ale pozostają krystalicznie czyste i świeże.

Christian Dior Joy

Dior Joy wyraża to niezwykłe uczucie radości, oferując olfaktoryczną interpretację światła.
Perfumy te przypominają obrazy punktowe, które są bogate w precyzyjną, ale nie nazbyt oczywistą technikę. Jest skonstruowany z wieloma niuansami, niezliczonymi aspektami, które prowadzą do ekspresji, która jest jasna i oczywista.
Wprowadzenie do życia nowych perfum Dior to wydarzenie. Dla całego Domu, jak również dla mnie. Nowy zapach powinien zachęcać do rozkoszowania się nim zarówno kobiety, jak i mężczyzn. ” – Francois Demachy, Dior Perfumiarz i kreator perfum Christan Dior.

Perfumy Dior Joy otwierają się, by zaimponować bergamotką i eksplozją mandarynki zgodnie z delikatnymi i aromatycznymi kwiatami. Róża Grasse, zarówno w formie esencji, jak i absolutu, jak również mocny nuty jaśminu, miesza się z tymi pysznymi owocami, pozostawia całość w żywym uśmiechu.

Ciepłe i kremowe drzewo sandałowe zapewnia nam miękkość. Intymna sygnatura, czysty i pudrowy szept piżma tworzy delikatny i zmysłowy efekt na skórze.

Perfumy Christian Dior Joy jest dostępny w opakowaniach 30, 50 i 90 ml wody perfumowanej.

Informacje
Zapach damski
Koncentracja: woda perfumowana
Początek produkcji w 2018 roku

Nuty głowy
Bergamota
Mandarynka

Nuty Serca
Jaśmin
Esencja róż
Jaśmin
róża z Grasse

Nuty bazy
Piżmo
Drzewo sandałowe

Leave a Comment