Nowe perfumy ~ Guerlain Mon Guerlain Florale

Guerlain wypuszcza kolejny zapach zainspirowany Angeliną Jolie
Francuska marka kosmetyczna Guerlain dała w prezencie swoje nowe perfumy Mon Guerlain rok temu w styczniu. Wtedy firma ogłosiła, że nową ambasadorką marki została aktorka, filantropka i matka Angelina Jolie. Niedawno Guerlain wydał nową, bardziej kwiecistą wersję zapachu, Florale.

Guerlain Mon Guerlain Florale

O perfumach mówi się, że są hołdem dla kobiecości, którą Guerlain określa jako „subtelną, nieuchwytną i pożądaną … Mówi się, że jest delikatna, ale w rzeczywistości jest niesamowitą siłą, ponieważ jest źródłem życia”. Jolie była inspiracją dla zapachu. Jak ogłosiła, kiedy podpisała kontrakt z marką w zeszłym roku, jej cała pensja w Guerlain zostanie przekazana na rzecz jednej z jej organizacji charytatywnych, w tym Maddox Jolie-Pitt Foundation, organizacji charytatywnej zajmującej się ochroną środowiska w Kambodży.

Zapach Guerlain Mon Guerlain Florale został stworzony przez perfumiarzy Guerlain Delphine Jelk i Thierry’ego Wassera (stworzył Dior Addict i Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds). Ma świeży, ale zmysłowy charakter i pachnie bukietem lawendy i białych kwiatów z nutami arabskiego jaśminu, które są mocne, ale nie apetyczne. Ciało zapachu składa się z rozgrzewających zapachów, takich jak wanilia tahitańska i indyjskie drzewo sandałowe.

Butelka została zaprojektowana przez Gabriela Guerlaina w 1908 roku i jest jedną z klasycznych sylwetek Guerlaina. Jego mocne linie i „zmysłowe krzywe” przywołują na myśl butelkę alchemika z korka i kobiecą esencję perfum.

Dodaj komentarz