Nowe perfumy ~ Jean Paul Gaultier Scandal by Night

Jean Paul Gaultier Scandal By Night kompozycja
Perfumy są bardzo podobne do muzyki i podobnie jak muzyka, istnieją różne rodzaje perfum na różne okazje. Niektóre perfumy są ariami symfonicznymi nadającymi się tylko na dramatyczne wieczory, podczas gdy inne są wyskakującymi popowymi piosenkami, które cieszą się przez pewien czas, zanim przejdą do kolejnego wielkiego archiwum.

Oba te style mają swoje miejsce i choć zawsze tęsknimy za rozdzierającym pięknem bardziej operowego zapachu, nie możemy niestety od czasu do czasu kochać coś popowego.

Jean Paul Gaultier Scandal By Night

Scandal Jean Paula Gaultiera, a teraz jego nowy zapach Scandal by Night to na pewno chwytliwe popowe utwory wykonane w nieco popowy sposób. Są zabawne, frywolne i łatwe w noszeniu. Należy do takich rzeczy, które można użyć na hałaśliwą noc z karaoke i koktajli np. błyszczącą sukienkę imprezową. Cóż, noc jest już bardziej szalona, ​​ponieważ Scandal by Night przyjmuje ideę miodowej gardenii oryginału i zastępuje go najbardziej bezczelnym, popowym kwiatem: tuberozą.

Jak to pachnie?

Można stwierdzić, że różnice między Scandalem i Scandalem by Night są bardzo subtelne. Oba zapachy celują w podobny temat, jak narkotyczne białe kwiaty kapiące w miodzie. Scandal by Night jest zdecydowanie bardziej owocowy i słodszy od oryginału, pompując się w błysku neonu przez charakterystyczną bulwiastą tuberozę, która świeci na jasno różowo. Świeżość oryginału w stylu sorbetu już prawie nie istnieje, pozostawiając miejsce na duży biały kwiat, który wie, jak się bawić.

Podpis perfum Jean Paul Gaultier Scandal to miód. W Scandalu by Night miód staje się bogatszy, głębszy i bardziej intensywny, prawie jakby został wykuty z nektaru jakiegoś ciemnego, nocnego kwitnącego kwiatu. Łączy się z tuberozą, aby złagodzić słodycz, ale także czyni ją bardziej świetlistą.

Kolejne zmiany zachodzą w bazie, w której oryginalna paczula zostaje zastąpiona ciepłem drzewa sandałowego i bobu tonka. Ale to nie tylko zmiana w tonie, fasola tonka wydmuchuje marcepanowo-wiśniową melodię, która gra w idealnej harmonii z tą tuberozą na szczycie. Drzewo sandałowe po prostu wygładza wszystko, co sprawia, że ​​jest to przytulny i nieprzenikniony podpis.

Scandal bu Night robi niemożliwe. Udaje mu się być bardziej zabawnym niż Scandal.

Jean Paul Gaultier Scandal By Night jest sprzedawany jako woda perfumowana o pojemnościach 30, 50 i 80 ml.

Informacje
Zapach damski
Koncentracja: woda perfumowana
Początek produkcji w 2018 roku

Nuty głowy
Miód
Owoce cytrusowe,

Nuty Serca
Himalajski jatamansi
Tuberoza

Nuty bazy
Fasola tonka
Paczula
Drzewo sandałowe

Dodaj komentarz