Nowość! Calvin Klein Eternity Air EDP

W lutym 2018 r. pojawił się nowy kobiecy zapach Calvin Klein Eternity Air zwiastujący nadejście wiosenno – letniego sezonu.
Nowa kompozycja jest flankerem Eternity For Women z 1988 roku.
Nowa kompozycja to zapach owocowo – kwiatowy pełen kobiecych i relaksujących aromatów. Główną koncepcją jego powstania było stworzenie nowego, świeżego i jeszcze bardziej intrygującego swoją oryginalnością zapachu, który nawiązuje do tematu klasyka – wiecznej, potężnej i idealnej miłości – znaku rozpoznawczego Calvina Kleina.

Calvin Klein Eternity Air

Nowa wersja Eternity rejestruje wiele odcieni wszech otaczającej nas ziemskiej atmosfery, począwszy od nieskończonego nieboskłonu poprzez zwiewne wrażenie unoszącego się nad nami czystego powietrza, w którym słychać każdy najmniejszy oddech, po naturalną kwiatową świeżość. W ozonowym akordzie wspartym czarną porzeczką i grejpfrutem słychać szept piwonii i konwalii z delikatnie wibrującym aromatem soczystej gruszki. Subtelną całość przełamuje gęsta baza, w której pulsuje kremowe piżmo a towarzyszy mu drewno cedrowe i ciepła nuta ambrowa.

Struktura tej nietuzinkowej kompozycji jest zbudowana wokół kontrastów i oparta na niezwykłej mieszance naturalnych, energetycznych doznań, które niosą pobudzającą, radosną świeżość połączoną z esencją zmysłowości. W Eternity Air zawartych jest wiele emocji, które są drogowskazem do znalezienia tej jedynej prawdziwej, niezachwianej miłości.

Nuty zapachowe: grejpfrut, czarna porzeczka, nuta ozonowa, piwonia, konwalia, gruszka, cedr, ambra, piżmo, grejpfrut, czarna porzeczka, niebo nieba, piwonia, kubek, gruszka, cedr, ambra i piżmo.

Zapach w koncentracji wody perfumowanej dostępny w pojemności 100, 50 i 30 ml.

Dodaj komentarz