Nowości perfum

Nowość ~ Donna Karan DKNY Stories

Donna Karan DKNY Stories reklama
Ci, którzy znają perfumy marki Donna Karan, często oczekują z zapartym tchem, pojawienie się nowego zapachu tego znanego na całym świecie producenta perfum.
Jest dla nich dobrą wiadomość! Donna Karan właśnie wprowadziła nowy zapach i trafnie nazywa się „Stories”.

Zapach składa się z orientalnych kwiatów, drzewnych i owocowych odcieni, a nazwa „Stories” zapewnia znacznie głębszy wgląd w inspiracje kryjące się za tym zapachem.
Producenci perfum w Donna Karan specjalnie dostosowali ten zapach do klasy pracowników, kobiet poświęconych karierze zawodowej, miejskich kobiet, choć można postawić ich pieniądze na to, że Donna Karan Stories spodoba się jeszcze szerszej grupie demograficznej. Zapach jest hołdem dla kobiet z Nowego Jorku, kobiet w ruchu i osób podejmujących ryzyko.

Donna Karan DKNY Stories

Jest ekscytujący zapach, który sprawia, że ​​użytkownicy czują się świetnie. Pachnące podteksty perfum DKNY Stories wykraczają poza orientalną roślinność, drzewność i owocowość. Zapach otwiera się z nutą różowej guawy i egzotycznych przypraw, przechodzi na jaśmin, tęczówkę i herbatę, a kończy się drzewem sandałowym, bursztynem i nutą wanilii.

Chociaż to wydaje się, że perfumy zawierają dużo składników, to Stories są silne i pewne siebie, ale nigdy nie przytłaczają.
Można przewidzieć, że Stories nie jest błyskiem w ofercie panów przez Donnę Karan. Jak inspiracja kryjąca się za zapachem: silne kobiety i Nowy Jork; Opowieści są w niej przez długi czas i są nastawione na znalezienie kultu podobnego do kobiet, które szukają substancji, pewności siebie i dość siły w swoich perfumach.

DKNY Stories jest dostępny w opakowaniach 30, 50 i 100 ml wody perfumowanej.

Informacje
Zapach damski
Koncentracja: woda perfumowana
Początek produkcji w 2018 roku

Nuty głowy
Kardamon
Gujawa
Pieprz różowy
Bita śmietana
Czarny kardamon

Nuty Serca
Biała herbata
Irys
Jaśmin Sambac

Nuty bazy
Wanilia
Ambra
Białe drzewo sandałowe

Leave a Comment