Nowość ~ Giorgio Armani Si Passione

Czarne, różowe i waniliowe porzeczki są sercem najnowszego wydania „Sì”, poświęconego namiętności we wszystkich jej formach. Zapach jest energetyzującym hymnem do życia i miłości. Podpisany przez mistrza piękna.


Giorgio Armani Si Passione
Nowy rozdział zapachowy Giorgio Armaniego otwiera Si Passione, stworzona dla współczesnej, wolnej kobiety, która, jak stwierdził projektant, wybiera perfumy będące „nieodpartym połączeniem łaski, siły i niezależności ducha”.

Bukiet
Owocowo-kwiatowy z dodatkiem czarnej porzeczki, róży i wanilii, są kluczowymi nutami w nowym zapachu, do których dodano heliotrop, jaśmin i soczystą gruszkę. Tło jest zawinięte w nutę lekkiego drewna, cedru i nowoczesnego Orcanox.

Nos
Julie Massé, z firmy Mane Fine Fragrance, urodziła się w Tokio, mając francuskich rodziców. Mieszkała w Japonii do piątego roku. Jest miłośniczką sztuki i tańca (jej ulubionym baletem jest ‘Dziadek do orzechów’). Jest też prawdziwym globtroterem. Ale zawsze wraca z nowymi emocjami do winnicy jej dziadka w Prowansji. Jest członkiem Stowarzyszenia Żyjącego Dziedzictwa Pays de Grasse

Julie Masse

„Urodziłam się w Tokio, w Japonii, w rodzinie, w której słowa: perfumy, surowce zapachowe mają specjalne znaczenie. Mój pradziadek ze strony ojca uprawiał i przekształcał fabryki perfum w Algierii, mój ojciec zawsze pracował w tej dziedzinie.
Zapewne dlatego nauczyłam się odkrywać przez moje oczy, ale także przez nos. Nie pamiętam, że zdecydowałam się zostać perfumiarzem, myślę, że jest to w moim DNA.
Zawsze marzyłam … odbyłam praktykę w służbie kontroli jakości firmy w jej zakładzie produkcyjnym w Grasse. Te dwa lata pozwoliły mi studiować surowce, ale także żyć w domu mojej babci w Grasse w tempie kwitnących pachnących roślin …. mimoza, kwiat pomarańczy, róża, fiołek, Jaśmin, lawenda, lawenda, jakie szczęście …”
Julie Massé

Co było wcześniej?

Linia Si istnieje od 2013. To wspaniały produkt dla kobiet domu mody. Prawdziwy punkt odniesienia dla Giorgio Armani. Odchudzona przez lata w różnych wersjach, ma w swoim DNA cały styl i elegancję, które z czasem wyróżniły kobietę Armani na świecie.

Referencje
Twarzą referencyjną i muzą zapachu została aktorka Cate Blanchett. Niedawno została przewodniczącą jury nadchodzącego Festiwalu Filmowego w Cannes. Znana również ze swojego zaangażowania w sprawy kobiet otrzymała niedawno nagrodę za rolę ambasadora ONZ w uchodźcach.

Dodaj komentarz