Nowości perfum

Nowość ~ Joop! Wow! for Women

Joop wypuścił żeńską wersję zapachu Wow! z 2017 r. Esencją perfum jest nowoczesna kobieta. Zapach jest kobiecy, zmysłowy, elegancki i wyrafinowany.

Joop! Wow! for Women reklama

Nowy Joop! Wow! for Woman subtelnie zwraca uwagę na znak towarowy dzisiejszej silnej kobiety: wyrafinowanie i zmysłowość. Perfumy reklamuje aktorka Mila Jovovic, która dzięki rolom zyskała reputację „niebezpiecznej kobiety”, próbuje przekroczyć wszystkie granice, aby osiągnąć to, czego chce.

Nowy zapach perfum, pokazany w kampanii reklamowej jako ofiara zwierzęcia, łączy stronę kobiety ambitnej i niezależnej, a jednocześnie bardziej wrażliwej. Nowe perfumy są symbolem tej podwójnej natury kobiety. Właśnie te cechy sprawiają, że kobieta jest kompletna.

Joop! Wow! for Women

Zapach jest wykonany z doskonałej mieszanki „głęboko czerwonych składników”, która określa kobiecość jego rdzenia. Wykonane z doskonałej mieszanki róży, kwiatów piwonii, paczuli, dzikich malin, bursztynu i białego piżma. Zapach perfum jest kwiatowy, trwały, zmysłowy i kobiecy. Zapach należy do rodziny zapachów roślinnych. Głęboko czerwony, uwodzicielski kolor perfum stanowi idealną ideę Femme Fatale, niebezpiecznej, uwodzicielskiej, uroczej, smutnej kobiety. Zapowiedziany jako „kobieta pachnąca zapachem” i „niebezpieczny eliksir”.

Joop! Wow! for Women został wydany w butelce z cyklamenu i jest dostępny jako woda toaletowa o pojemności 40, 60 i 100 ml.

Joop! Wow! for Women reklama 2

Informacje
Zapach damski
Koncentracja: woda toaletowa
Początek produkcji w 2018 roku
Perfumiarz Fabrice Pellegrin

Nuty głowy
dzikie maliny
napar z róży

Nuty serca
czerwona róża
piwonia

Nuty bazy

białe piżmo
paczula
cetalox

Leave a Comment