Nowości perfum

Nowość ~ Narciso Rodriguez Narciso Rouge

Narciso Rodriguez Narciso Rouge

Jest kilka zapachów, które powoli się nudzą … a także są zapachy pełne pasji, które chwytają cię za klapy. Narciso Rouge Eau de Parfum nowojorskiego projektanta, Narciso Rodriguez, zdecydowanie należy do kategorii chwytania za klapy.

Narciso Rouge to odważny nowy wpis w ukochanej linii zapachowej Narciso, kolekcji czterech Eau de Parfums, z których każdy ujawnia inny aspekt ulubionego zapachu Rodrigueza: musc. Podczas gdy inne zapachy w czwórce (Eau de Parfum, Eau de Toilette i Eau de Parfum Poudree) badają bardziej intymną i delikatną stronę nuty, Rouge to wszystko o pewności siebie i wspaniałej sztuce pokusy.

„Narciso Rouge jest nie tylko sexy, budzi pasję … jest jak nowy duch, odważny i odurzający ”
– Narciso Rodriguez

Narciso Rodriguez Narciso Rouge plakat

Narciso Rodriguez zna kobiety. Wie, że wyglądają i czują się pięknie dzięki prostym, eleganckim liniom jego projektów, a także dzięki wyjątkowemu wyczuciu koloru, stosuje więc różnorodne elementy i sprawia, że rezultat wydaje się całkowicie pozbawiony wysiłku.

Kiedy przyszło do interpretacji swojej ukochanej nuty musc poprzez namiętny czerwony filtr dla Rouge, Rodriguez poprosił o pomoc perfumiarzy Soni Constant i Nadege le Garlantezec, aby stworzyć wizję kobiety, która jest naturalnie seksowna, ale ponadczasowa.

Otwarcie Narciso Rouge natychmiast ujawnia swoją uzależniającą naturę. Brzmienie pluszowej róż bułgarskiej spotyka się z częściowo ziemistym, częściowo pudrowym charakterem tęczówki, tworząc harmonijną szykowną mieszankę szminki. W początkowym rozdziale jest subtelny dotyk słodyczy, jak gdyby płatki róży zostały lekko posypane cukrem przed wejściem do pocałunku.

Wraz z rozwojem aromatu ten fantazyjny bukiet skąpany jest w odcieniach światła i cienia. Rozkosznie nastrojowa mieszanka drewna, w tym aromatyczna wetyweria, czarny cedr i biały cedr tworzą wyrafinowaną głębię, zanim zachęcająca nuta tonki wprowadza kremowe, bursztynowe odcienie. Szyte w zapachu niczym nić sukni couture to musc, który jest niemal cielesny w swojej surowej, gwałtownej zmysłowości. Być może nie jest to coś, czego można się spodziewać po posągowym zapachu Narciso Rodrigueza. Ta wizja kobiety Narciso odcina linię między dzikością i równowagą.

Jest rzeczą oczywistą, że butelka, siostra dla innych zapachów w linii, jest po prostu cudowna. Zapach jest prezentowany w grubym szklanym sześcianie z karmazynowym wnętrzem, dzięki czemu wygląda tak, jakby kolor zawieszony był w powietrzu, z dopasowaną kolorystycznie pokrywką jako ostatecznym, eleganckim akcentem.
Narciso Rodriguez Narciso Rouge jest dostępny jako woda perfumowana w pojemnościach 30, 50 i 90 ml.

Informacje
Zapach damski
Koncentracja: woda perfumowana
Początek produkcji w 2018 roku
Perfumiarz Soni Constant i Nadege le Garlantezec

Nuty głowy
irys
bułgarska róża

Nuty serca
tuberoza
kwiat pomarańczy
piżmo

Nuty bazy
cedr
wanilia
wetiwer
absolut białego cedru
fasola tonka
drzewo sandałowe

Leave a Comment