Nowości perfum

Nowość! Perfumy Gucci Guilty Absolute Pour Femme

Gucci Guilty Absolute Pour Femme
Gucci wprowadził nowe perfumy. Nowy zapach to sequel popularnej linii Gucci classic, która ma już osiem lat. Gucci Guilty, linia dla kobiet, która została zapoczątkowana w 2010 roku i jest nadal jedną z najbardziej popularnych linii perfum słynnego domu z Francji. W ubiegłym roku Gucci wydał już odpowiedni męski zapach; Gucci Guilty Absolute Pour Homme. Nowe perfumy stanowią ponętny duet.

O czym myślał perfumiarz Alberto Morillasa, tworząc nowe perfumy?:
„Chciałem nutę jeżyny, która sprawia, że ​​wąchasz i rozkoszujesz się zapachem. To nie może być zwykły zapach. Jeżyna w Gucci Guilty Absolute Pour Femme jest magiczna, ma magiczną jakość i moc.”
Zapach posiadający tą staje się specjalny. Nuta jeżyn jest naprawdę w zgodzie z naturą, absolutnie zakorzeniona w naturze. Nowe perfumy mogą nam zaoferować naprawdę niezwykłe przeżycie. To perfumy dla kobiet, które są pełne romantyzmu i pełne prawdziwego romansu. Przeżyj prawdziwe emocje wyzwolone butelką nowego zapachu.

Te nuty zapachowe sprawiają, że Gucci Guilty Absolute Pour Femme jest tak wyjątkowy. Obok wspaniałego zapachu jeżyn stojącego tu zupełnie w centrum uwagi, wiele innych drobnych aromatów dekoruje wykwintny bukiet zapachu. Na przykład bergamotka to cudownie świeży zapach, którego nie powinno zabraknąć w żadnym ekskluzywnym zapachu, który na początku chce nas odświeżyć. Dodano do tego ultra romantyczną różę, królową kwiatów, która jest naprawdę kremowa i miękka, pieszcząc naszą skórę i zmysły w niewątpliwy sposób. Cyprys i lasy wprowadzają do gry nieco bardziej suchy i ciepły niuans. W końcu kompozycja staje się tajemnicza i głęboka. Nowy damski zapach od Gucciego kończy się bursztynem i paczulą, dwóch intensywnych i wyczerpujących nut. Zapewniają one perfumom Gucci Guilty Pour Femme absolutnie perfekcyjny koniec. Zapach jest dostępny w trzech różnych rozmiarach butelek: 30 ml, 50 ml i 90 ml.

Gucci: Tradycyjna moda i niezwykłe perfumy

Marka Gucci postawiła sobie za cel przedefiniowanie nowoczesnej mody luksusowej. Znana i rozpowszechniona marka z Włoch specjalizuje się w luksusowej modzie męskiej, damskiej i dziecięcej, dystrybuuje akcesoria, a także kosmetyki. Jednak firma miała swoje początki w zupełnie innym otoczeniu. Firma Gucci została założona w 1921 roku przez Guccia Gucciego, mistrza rymarza. Początkowo ne było to nic więcej niż mały sklep warsztatowy. Gucci produkował i sprzedawał galanterię skórzaną i bagażową we Florencji. Firma ruszyła tak dobrze, że wkrótce mógł rozwinąć i otworzyć więcej sklepów. Gucci dokonał pierwszego przełomu dzięki torebce Bamboo, torebce z bambusowym uchwytem.

Ta ostatnia była faktycznie używana tylko jako „stop-gap” z powodu niedoborów materiałowych, ale była całkowitym sukcesem. W rezultacie Gucci specjalizował się w galanterii skórzanej i luksusowych torebkach. W latach 70. i 80. ubrania stały się luksusową modą. Gucci miał pierwsze udane pokazy mody. Jednak Gucci nie zyskał odpowiedniej renomy jako poszukiwanej firmy modowej aż do lat 1990, kiedy Tom Ford zaprojektował włoską markę i nadał jej zupełnie nowy wizerunek. Dzisiaj, oprócz mody, kosmetyki należą również do najważniejszych filarów grupy. Już pierwszy zapach nowego roku 2018 Gucci już nas o tym przekonał.

Leave a Comment