Nowość ~ Prada Luna Rossa Black

Prada jest jedną z najlepszych marek perfum w głównym nurcie. Marka konsekwentnie wypuszcza szerokie spektrum zapachów. Kreatorka perfum Daniela Andrier zapewnia estetyczne połączenia, które są teraz synonimem marki perfum Prada.

Prada Luna Rossa Black

W 2012 roku Andrier stworzyła nową, filarową męską kolekcję wraz z wydaniem Luna Rossa. Sugerując się na łodziach sponsorowanych przez markę konkurującą w Pucharze Ameryki, stworzyła nietypowe akwarium.

Jeśli poprzednie produkty kolekcji Luna Rossa miały uchwycić radość płynącą z żeglarstwa, to Luna Rossa Black jest wieczorem na oficjalnej imprezie po powrocie na brzeg. Zniknęły świeże beaty fougere, zastąpione przez orientalną architekturę przypraw. Andrier zachowuje świeżość, a Luna Rossa Black przypomina swojego poprzednika.

Perfumy otwierają się subtelną pieprzną naturą nasion dzięgla, dopasowaną do świeżości bergamotki. Nasiona dzięgla niosą energiczny smak, który otwiera się z pewnym zapałem. Gwiazdą tych perfum jest połączenie z paczulą i kumaryną w sercu. U większości mieszkańców Wschodu partnerem paczuli jest coś cięższego, między innymi żywice lub bursztyn. Selekcja kumaryny zastosowana przez Andrier daje lżejszy akcent, który jest rozpoznawalny w ramach stylu. Pozwala także na rozprzestrzenienie się nasion dzięgla w sercu zapachu. Podstawa to zestaw piżma nieco odświeżony przez syntetyczną ambrę.

Prada Luna Rossa Black posiada 12-14 godzin trwałości i średnią moc i jest dostępna w pojemnościach 50 i 100 ml w postaci wody perfumowanej.

Dodaj komentarz