Paco Rabanne Lady Million Lucky

Paco Rabanne Lady Million Lucky
Paco Rabanne wprowadził nowy zapach z serii Lady Million w 2018 roku. Nowa kompozycja jest przeznaczona dla kobiet. Dla kogo jest najlepsza? Jest to zapach podkreślony bukietem pachnących, drzewnych, słodkich i pudrowych, nut zapachowych, które przynoszą uspokajające, mękkie i zmysłowe doznania.

Po zastosowaniu można wyczuć, jakość łagodnych, aromatyzowanych, balsamicznych, owocowych i kwiatowych nut, które ukrywają esencję romantycznych, pocieszających i świeżych odczuć.

Na podstawie zastosowanych nuty zapachowe Paco Rabanne Lady Million Lucky jest klasyfikowane jako zapach kwiatowo drzewny. Emanacja smaków i zapachów dla nowej kompozycji rozwija się z nutą owocowych nut, w tym malin. Kwiatowe i orzechowe nuty serca pasują do jaśminu, róży i orzecha laskowego, a głębokie, leśne i zwierzęce nuty bazowe sprawiają wrażenie miodu, kaszmirowego drewna, cedru i drzewa sandałowego.

Zanim kupisz nowe perfumy, wypróbuj je i sprawdź, czy łączy się ona z chemią twojego ciała i charakterem. Zwłaszcza jak czytasz dużo recenzji na temat Paco Rabanne Lady Million Lucky różnych osób, a zwłaszcza ekspertów, którzy mają nos lepiej przygotowany do dokonania wyboru. Jeśli nowy zapach wydaje się przyjemnym zapachem dla Twojego gustu lub może pasuje na specjalne okazje? Najlepiej jednak jest aplikować na sobie i spróbować!

Nowy zapach został wydany w Eau de Parfum, a butelka to projekt Noe Duchaufour Lawrance.

Dodaj komentarz