Perfumy Elie Saab Le Parfum Royal ~ NOWOŚĆ

Elie Saab Le Parfum
Tytułowy dom Elie Saab wprowadza na rynek nowe, niezwykłe perfumy dla kobiet, Elie Saab Le Parfum Royal licencjonowane w ramach Grupy Shiseido.

Nowe perfumy są częścią luksusowej kolekcji Le Parfum – złożonej z trzech doskonałych i wyrafinowanych zapachów dla odważnych kobiet. Elie Saab Le Parfum Royal jest zapakowany w masywną kryształową butelkę, ładnie ozdobioną granatowymi ornamentami inspirującymi prostym zapachem, ale bardziej skomplikowanym i głębszym po aplikacji.

Elie Saab Le Parfum Royal

„Royalty ma nowy zapach: Le Parfum Royal. Odważny, mocny i kobiecy, ten bursztynowy szypr na nowo odkrywa zapachową sygnaturę Couture House Orange Blossom i Patchouli. Zapach dla wszystkich kobiet, aby ujawnić swoją siłę, moc i aurę.
Ukoronowany mandarynką połączony z promiennym akordem, zapach odsłania serce Rose i Neroli i ostatecznie pozostawia majestatyczny ślad drzewa sandałowego, bursztynu i wanilii.”

Elie Saab jest wspaniałym projektantem i jego perfumy są bardzo lubiane. Są tak arystokratyczne, tak głębokie, romantyczne i intensywne, że nigdy nie zawiodą Cię żadne perfumy tej marki. Elie Saab Le Parfum Royal to nowy, konieczny do wypróbowania zapach ze względu na ładną kompozycję słodkiego akordu waniliowego na końcu ładnej, zrównoważonej kompozycji kwiatowo-drzewnej stworzonej przez słynnego perfumiarza Maïę Lernout.

INFORMACJE

Dom Elie Saab
Rodzaj damski
Rok: 2019
Perfumiarz: Maïa Lernout
Przedsiębiorstwo macierzyste Grupa Shiseido
Nuty górne
Mandarynka
Nuty środkowe
Bułgarskie róże
Neroli
Róża turecka
Nuty bazy
Bursztyn
Indyjskie drzewo sandałowe
Indonezyjska paczula
Wanilia

Elie Saab Le Parfum Royal jest dostępny w wodzie perfumowanej o pojemności 50 i 90 ml.

Dodaj komentarz