Poradniki

Perfumy markowe, które Cię nie zawiodą

perfumy
Perfumy to potężna rzecz. Może uchwycić wyjątkowe chwile w jednym pociągnięciu nosem lub w ciągu jednej chwili zmienić nastrój. Wiele zależy od równowagi kompozycji perfum, więc poprawne podpisanie zapachu jest decyzją o dużej urodzie. Na szczęście w większości przypadków twój nos doprowadzi cię do najlepszych markowych perfum. Dowiesz się od razu, czy zapach jest idealnie dopasowany.

Ale … istnieje mnóstwo marek perfum, więc rozpoczęcie poszukiwań bez przeciążenia Twojego układu węchowego nie jest łatwą sprawą. Aby pomóc Ci w rozpoczęciu poszukiwań najlepszego zapachu, musisz lepiej poznać te najlepsze marki perfum i popularne perfumy, które sprawiają, że są tak charakterystyczne. Oczywiście z wielu różnych powodów, najlepiej i najbezpieczniej poruszać się wśród perfum markowych.

Versace Bright Crystal

Versace Bright Crystal
# 9 Versace

Jedna z wiodących włoskich marek perfumeryjnych, od momentu wprowadzenia pierwszych perfum Versace, Gianni Versace for Women. Od wydania pierwszych perfum Versace, wprowadził ponad 50 zapachów. Prowokujące i pełne pasji perfumy są przeznaczone dla kobiet, które chcą zostać zauważone.

Dobry wybór: Versace Bright Crystal

Ten delikatny zapach flirtuje z kwiatowym zapachem piżma dla kobiet. Zawiera nuty kwiatowe magnolii i lotosu, które wysychają do bardziej zmysłowej bazy.

Bvlgari Omnia Crystalline

Bvlgari Omnia Crystalline
# 8 Bulgari

Jeśli chcesz bogactwa, spróbuj Bulgari. Są to jedne z najlepszych perfum markowych perfekcyjnie oddająca istotę swoich odpowiedników w modzie. Kompozycje są zainspirowane urokiem Morza Śródziemnego. Ich zapachy są kuszące, wyrafinowane i odurzające.

Dobry wybór: Bvlgari Omnia Crystalline

Klasyczny kult Bulgari, ten zapach jest delikatnym, codziennym kwiatowym zapachem, który podkreśla Twoją kobiecość.

Giorgio Armani Si

Giorgio Armani Sì Eau de Parfum
# 7 Giorgio Armani

Klasyczny a zarazem nowoczesny, każdy zapach Giorgio Armani jest wyrafinowany w butelkach. Zawsze kobiece, ich perfumy pachną idealnie. Poza tym, że jest jedną z ulubionych marek damskich perfum, jest także liderem wśród męskich perfum.

Dobry wybór: Giorgio Armani Sì Eau de Parfum

Intensywnie i jednocześnie miękko, Sì emanuje elegancją. W tym aromatycznym zapachu róży jest coś tak wdzięcznego i niezależnego.

Christian Dior Joy

Dior Joy
# 6 Dior

Kiedy myślimy o pięknych zapachach, nasz umysł wędruje do kwiecistych ogrodów w pełnym rozkwicie. Perfumy Dior przechwytują to miłe wspomnienie w każdej z ich kompozycji. Christian Dior uwielbiał kwiaty, a wiele zapachów projektanta inspirowanych jest wspaniałym ogrodem z dzieciństwa. Swój pierwszy zapach, Miss Dior, wprowadził w 1947 roku. Zapachy Dior są delikatne i klasyczne.

Dobry wybór: Dior Joy

Najnowszy dodatek do rodziny zapachów Dior, Dior Joy, ma wszystkie cechy nowoczesnego, sygnowanego zapachu. Nie możemy tego do końca zmierzyć, ale jest w tym coś, co sprawia, że ​​się uśmiechasz.

Marc Jacobs Daisy

Marc Jacobs Daisy Eau de Toilette
# 5 Marc Jacobs

Trudno nie znaleźć ulubionego wśród jasnych i wesołych zapachów Marca Jacobsa. Najbardziej kultowa, Daisy i wszystkie jej warianty, są młodymi duchem, a jednocześnie przemawiają do każdego wieku. A te kwiatowe butelki Daisy? Idealny dodatek do Twojej próżności. Aby uzyskać coś bardziej uwodzicielskiego, spójrz na zakres dekadencji, z udziałem modelki Victoria’s Secret Adriana Lima.

Dobry wybór: Marc Jacobs Daisy Eau de Toilette

Owocowo-kwiatowy o ciepłej zmysłowości spodoba się Twojej słodszej stronie, bez przytłaczania i mdłości. To naturalny wybór perfum dla każdego, kto chce czegoś świeżego, nowoczesnego i zabawnego.

Chloe Chloe

Chloe Eau de Parfum
# 4 Chloe

Jeżeli kobiece kwiaty, które cehuje młodzieńczość i żywotność są dla Ciebie, zwróć uwagę na markę Chloe. Równowaga wyrafinowania i nowoczesności, gdybyśmy mogli użyć jednego słowa do podsumowania perfum marki Chloe, byłoby to słowo „ładne”.

Dobry wybór: Chloe Eau de Parfum

Perfumy w sercu całej linii zapachowej Chloé, ten romantyczny kwiatowy zapach jest tak samo pożądany, jak w momencie jego pierwszego uruchomienia.

Jo Malone English Pear & Freesia
# 3 Jo Malone

Proste, ale intrygujące zapachy Jo Malone są tym, z czego powstają zapachy sygnatur. Kolekcja diamentów z angielskiej perfumerii jest obszerna, ale wciąż jest wyjątkowa. Ich nieskomplikowane mikstury są bohaterem niewiele więcej niż kilku nut, dzięki czemu możesz w pełni podkreślić swoją indywidualność.

Dobry wybór: Jo Malone English Pear & Freesia

Nigdy nie spotkaliśmy nikogo, kto nie lubił tej marki perfum. Ma słodkie wskazówki, które sprawiają, że nadaje się do noszenia na co dzień, oraz nuty frezji, bursztynu i drewna dla ciepłego, mocnego stwierdzenia.

Tom Ford Neroli Portofino
# 2 Tom Ford

Jedna z najlepszych luksusowych marek perfum, Tom Ford, znana jest z przesuwania granic. Ciągle jakoś udaje mu się znaleźć to słodkie miejsce, które przemawia do tak wielu.

Dobry wybór: Tom Ford Neroli Portofino

To lato, ale nie słodkie. Pomyśl o lśniących wodach włoskiej Riwiery, które nigdy się nie zestarzały. Tom Ford to jedna z droższych marek perfumeryjnych, ale warta każdego grosza.

Chanel Coco Mademoiselle

Chanel Coco Chanel Mademoiselle Woda toaletowa
# 1 Chanel

Najlepsza lista zapachów markowych bez Chanel ?. Coco Chanel była praktycznie pionierem w branży perfum dla kobiet i pozostaje jedną z najbardziej znanych francuskich marek perfumeryjnych w historii. Wszystko zaczęło się od Chanel nr 5 w 1921 roku, perfumy, które Coco określiła kiedyś jako „perfumy jak nic innego.” Perfumy kobiety o zapachu kobiety „. Zapachy CHANEL są wyrafinowane, kobiece i ponadczasowe.

Dobry wybór: Chanel Coco Chanel Mademoiselle Woda toaletowa

Nie będziemy się kłócić, że Chanel No. 5 to klasyczny Chanel, ale Coco Mademoiselle jest seksowna i porywająca, jak sama ikona.

Czy jesteś gotów dokonywać poszukiwania zapachów dla siebie? Przedstawione markowe perfumy, są uwielbiane przez większość. Jakie są Twoje ulubione perfumy markowe, które nigdy Cię nie zawiodą? Jaka jest odpowiednia marka dla Ciebie? Musisz przekonać się o tym sama/sam.

Leave a Comment