Nowości perfum

Perfumy Paco Rabanne Pure XS For Her ~ nowość

Paco Rabanne Pure XS For Her reklama
Po sukcesie seksownego Paco Rabanne Pure XS For Him w zeszłym roku, Paco Rabanne traktuje nas nowym zapachem Pure XS For Her. Po raz kolejny jest to zapach, który wprowadza humor do gry.

Zwerbowali niezwykle utalentowanego perfumiarza Quentina Bischa (Angel Muse, Chloe Nomade, Le Male Essence de Parfum), by stworzyć coś, co nazywają „szalenie prowokującym i dziko nieokiełznanym kwiatem”, opartym na specyficznym kwiatku, który stał się obsesją dla Bisch`a podczas podróży na Wyspę Reunion. Ale, podobnie jak w przypadku wszystkich zapachów Paco Rabanne, w tym niekonwencjonalnym kwiatowym …

Paco Rabanne Pure XS For Her

Paco Rabanne Pure XS For Her

Jak to pachnie?

Pure XS For Her miesza tropikalne, kremowe ciepło z mocną nutą ylang ylang (nuta pachnąca woskowymi białymi płatkami, świeżą zielenią i bananem) z popcornem. Subtelny podtekst soczystej owocowości wynika z efektu miodu, który doskonale łączy się z tropikalnymi kwiatami, ale w przeważającej części jest suchy i pudrowy, przekazując niszowe klasyki, takie jak Bois Farine z L’Artisan Parfumeur. Teraz możesz się zastanawiać, czy popcorn jest czymś, co chcesz poczuć, a odpowiedź na to zależy od tego, jak czujesz się, w temacie pikantnych nut w perfumach.

Bezproblemowo, kwiatowy popcorn Pure XS For Her jest żonaty z orzechową bazą z drzewa sandałowego, która dodaje obfitości, grubości, ale także kremowej miękkości. Nasiona ambrette stosuje się, by nadać piżmowi aspekt. Dokładnie taki, który napędza zapach i nadaje mu lekkość, którą rzadko można znaleźć w aromacie smakoszy. Piżmowy niuans przynosi również wibrujące natężenie, które pulsuje energią, pozwalając Pure XS For Her zrobić trwałe wrażenie od początku do końca.

Pure XS For Her mógł być super słodkim, jak każdy inny zapach w tej chwili, ale tak nie jest. Pure XS For Her spodziewa się subwersji i szuka zmysłowości poprzez niekonwencjonalne notatki. Dzięki słoności popcornu i kremowej papce z drzewa sandałowego Pure XS For Her przywołuje gorącą skórę, tworząc intymną, seksowną i autentyczną sygnaturę.

Paco Rabanne Pure XS For Her jest dotępny w opakowanach 30, 50 i 80 ml wody perfumowanej.

Informacje
Zapach damski
Koncentracja: woda perfumowana
Początek produkcji w 2018 roku

Nuty głowy
Czarna porzeczka
Jagoda
Malina

Nuty Serca
Jaśmin
Fiołek

Nuty bazy
Piżmo
Ambra
Bursztyn

Leave a Comment