Nowości perfum

The Billionaire Shop

Ta szwedzka firma, zajmująca się na co dzień grami losowymi, postanowiła bowiem otworzyć sklep internetowy o nazwie The Billionaire Shop. Choć działa jak każdy inny portal zakupowy, oferuje towary, których na eBayu lub Allegro z pewnością się nie znajdzie.

The Billionaire Shop pozwala na to, by jednym kliknięciem stać się szczęśliwym posiadaczem luksusowego jachtu, helikoptera, drogiej restauracji, czy kosztownej biżuterii. Już 64, miliona euro wystarczy na otrzymanie aktu własności prywatnej wyspy na Bahamach, a za drobną sumę 21 milionów euro można spakować walizki i przeprowadzić się do zabytkowego zamku we Francji. Na szczęście właściciele The Billionaire Shop zdają sobie sprawę, że zakupy w ich sklepie mogą być efektem chwili słabości i decyzją zbyt pochopną, przyjmują więc zwroty i godzą się na wymiany.

Miejsce projekcji oraz tytuł filmu do ostatniej chwili owiane są tajemnicą. Wcześniej wiadomo tylko, kiedy odbędzie się seans i czy należy się do niego specjalnie przygotować. Organizatorzy Secret Cinema zapewniają też transport na miejsce wydarzenia.

Leave a Comment