Thierry Mugler Etoile Givree Iced Star Limited Edition

Thierry Mugler Etoile Givree Iced Star Limited Edition
Słynne perfumy Angel zainicjowane przez Thierry’ego Muglera w 1992 roku to nadal jeden z tytułowych i ponadczasowych klasycznych kobiecych perfum. Od tego czasu wydano wiele wydań Angel, a w tym roku Mugler Angel Iced Star Collector pojawia się jako nowe perfumy z limitowanej edycji.

Tym razem legendarne perfumy Angel zamieniają się w mroźne, lodowe perfumy o orientalnym, smakowym aromacie – nie różniące się niczym od podstawowej wersji.

Perfumy Thierry Mugler znajdziesz tutaj
„Legendarny zapach Angel autorstwa MUGLERA zamienia się w mroźną gwiazdę. Podziwiaj tę migoczącą butelkę błyszczącą podnieceniem i magią świąt. Jak płatek śniegu, gwiazda jest nieskazitelnie perłowo-biała z urzekającymi odcieniami niebieskiego anioła. Poczuj euforię swojego aromatycznego zapachu za pomocą sprayu Eau de Parfum wielokrotnego napełniania. Angel to nowe dzieło stworzone z dziecięcych wspomnień Thierry’ego Muglera. Anioł ucieleśnia najbardziej pożądaną kobietę. ”

Mugler Angel Iced Star Collector jest dziełem „nosa” Oliviera Crespa i jest dostępny w limitowanej edycji 25 ml wody perfumowanej.

Informacje

Zapach damski
Koncentracja: woda perfumowana
Początek produkcji w 2018 roku

Nuty głowy
Bergamota
Orzech kokosowy
Jaśmin
Mandarynka

Nuty Serca
Ananas
Czerwone jagody

Nuty bazy
Kminek
Wanilia

Dodaj komentarz