TOP 5 ŚWIEŻYCH ZAPACHÓW NA CIEPŁY SEZON

flakon perfum

Badania na rynku perfum sugerują, że ludzie częściej szukają świeżych zapachów niż słodkich, kwiatowych czy czegokolwiek innego.
Oto pięć świeżych zapachów, które są idealne na ciepłe dni.

Christian Dior nazywany jest twórcą nowego stylu wyglądu. Jacques Fath był prekursorem tego stylu. Oprócz odzieży, pod jego nazwiskiem produkowano także perfumy. Green Water ma długą historię. Po raz pierwszy został wydany w 1947 roku pod nazwą Green Water Pour Monsieur. Vincent Ruber stał się nosem. W jego portfolio nie ma wielu zapachów, ale wśród nich jest legendarna Iris Gris. Produkcja ustała wkrótce po zamknięciu domu mody Jacques Fath. W 1993 roku kompozycja została wydana w innym designie i pod skróconą nazwą – Green Water, a w 2015 roku prawa do używania tej nazwy przejął Panauge i zapach został ponownie wydany w nowym designie. Cieszę się, że zapach przechodzi tylko drobne zmiany, z błędem w osobliwościach produkcji materiałów aromatycznych Cecile Zarokyan, odpowiedzialna za ostatnią formułę „Zielonej Wody”, bardzo starannie potraktowała oryginał. To cudowna świeża kompozycja, utkana z nut kwiatów cytrusowych, gałązek petitgrain, mięty,  bazylii, imbiru . Historycy mody i perfumerii twierdzą, że wiele osób zazdrościło Jacquesowi Fatou i Vincentowi Ruberowi ich talentu, umiejętności zrobienia wszystkiego niemal w ostatniej chwili i zgarnięcia całej śmietanki. Wdychając tę ​​kompozycję, doskonale rozumiesz powód tej zazdrości. Uważany za mężczyznę, ale odpowiedni dla obu płci.

perfumy

Green Water

Lilie w perfumach są bardzo różne. Odurzający, zmysłowy, od którego kręci się głowa. Tłusty, mięsisty, z lekkim duchem rozkładu i rozkładu. Delikatna jak konwalia. Lilie też są przeszywająco zielone. Baiser Vole jest jednym z nich. Jego piramida jest bardzo prosta: ogromna różnorodność lilii, ziół i owoców cytrusowych. Synonimem opisu tego zapachu będzie słowo luksus. Nie w sensie grupy zajmującej się marketingiem perfum, ale w kontekście statusu. To perfumeryjne ucieleśnienie spodni w kolorze kości słoniowej. Prawie biała, ale wciąż nie tak ostra – w miarę rozwoju kompozycja jest lekko pudrowana i zmiękczana.

MICALLEF MON PARFUM PEARL

Nowość z zeszłego roku, wydana w kolekcji Mon Parfum. Jeśli szukasz tej bardzo tajemniczej „kobiecości” w perfumerii, to Mon Parfum jest o niej. Zapach od róży , owoców cytrusowych i proszku. Róża tutaj jest biała, po prostu ścięta w ledwo obudzonym porannym ogrodzie. Krople rosy zamarzły na płatkach i łodydze. Cytrusy otwierają kompozycję, wzmacniając świeży nastrój, podczas gdy pudrowe nuty i piżmo pozostają na szlaku, łącząc części zapachu razem. To także fantazje na temat lekkich ubrań i podróży po Morzu Śródziemnym. Piękna zadbana kobieta na śnieżnobiałym jachcie na błękitnym morzu.

ARMAND BASI W RED BLOOMING BOUQUET

Klasyczny zapach Armand Basi in Red jest przykładem niedrogiej i wysokiej jakości perfumerii, która stała się już swego rodzaju klasyką. Dziś czas przypomnieć o jednym ze stosunkowo nowych flankerów – Blooming Bouguet. Kiedy czytasz to imię, naturalnie przychodzą na myśl wiosenno-letnie bukiety. Miłośnicy świeżych kwiatowych aromatów z przyprawami zdecydowanie powinni spróbować. Jest podobny do klasyki – cytrusy, imbir, ostry lód i czyste białe piżmo. Ale tutaj dodali dużo jaśminu , dzięki czemu zapach stał się bardziej kobiecy i zaokrąglony. Wyobraź sobie lód jaśminowy – to jest to!

AQUA ALLEGORIA HERBA FRESCA

Żaden wybór świeżych zapachów nie obejdzie się bez solidnej miętowej kompozycji. I czas przypomnieć sobie jedną z najpopularniejszych i lubianych przez wielu w tym kierunku – Herbę Fresca z linii Aqua Allegoria. Został wykonany 20 lat temu, ale dziś jest dość aktualny. Mennica- jedna z najsłynniejszych roślin olejków eterycznych, używana w przemyśle perfumeryjnym od tak dawna, że ​​nie sposób podać nawet przybliżonej daty. Wiadomo, że w czasach Republiki Rzymskiej był już szeroko stosowany jako perfumy dla wigoru i wydajności, a wewnątrz, wraz z herbatą, do leczenia problemów żołądkowych i jelitowych. Herba Fresca tak można sobie wyobrazić Shire z powieści Tolkiena. No lub Nowa Zelandia, którą po nakręceniu dwóch trylogii można spokojnie przemianować na Śródziemie. Niekończące się łąki i pola porośnięte koniczyną i bujną trawą. Dojrzałe owoce i mocna herbata . Pokochasz go. Nawiasem mówiąc, jest to całkowicie unisex.

Dodaj komentarz