Versace Eros Flame ~ nowość

Eros Flame od Versace
Nowy zapach męski Versace Eros Flame wydany został w 2018 roku. Nuty Eros Flame od Versace charakteryzują się silnymi kontrastami, gdzie najbardziej szlachetne i eleganckie składniki wzbogacają się nawzajem. Najważniejsze składniki są szczególnie żywe. Świeże, soczyste włoskie owoce, takie jak cytryny, mandarynki i gorzkie pomarańcze ogrzewają się nutami pieprzu z Madagaskaru i owinięte są w aromatyczny rozmaryn.

Jak pachnie Eros Flame od Versace?

Po pierwszej fali pieprzu, geranium i róży, możemy dotrzeć do nut bazowych, gdzie wyczuć można takie aromaty jak cedr z Texasu, paczula, haitański wetiwer, mech dębowy we współpracy z mieszanką drzewa sandałowego, aby utworzyć miękką i zmysłową bazę z bobu tonka, idealnie komponującym się z wanilią.
Versace Eros Flame to mocny i otulający zapach, który jest dla mężczyzny – odą do pasji i świętem zmysłowej ekstazy.

Rodzaj zapachu

Zestaw nut nowej kompozycji jest zaliczany do zapachów drzewno-aromatyczny. Kompozycja zapachowa została stworzona przez Oliviera Pescheux.

flakon

Zmiana w stosunku do pierwowzoru

Nowe perfumy zmieniają się w stosunku do pierwowzoru, męskiego aromatycznego Eros. Zapach inspirowany jest tematem prawdziwej miłości, której wszyscy szukamy i na którą głęboko w środku czekamy. Stworzona przez Oliviera Pescheux formuła odsłania piękne kontrasty z żywymi i świeżymi włoskimi cytrusami przyprawionymi rozmarynem i czarnym pieprzem. Serce rozwija się z geranium, różą i pieprzem, zanim ostateczny ślad płonącej namiętności, płonie w intensywności lasu wraz z tonką i wanilią.
pudełko

Opakowanie perfum

Najnowsza woda perfumowana od Versace przybywa w butelce o płomienno-czerwonym kolorze. Zapach dostępny będzie w pojemnościach 30 ml, 50 ml, 100 ml i 200 ml i edycjach wraz z dopasowaną kolekcją do pielęgnacji ciała, zawierającą balsam po goleniu w 100 ml, żel pod prysznic o pojemności 250 ml, dezodorant w sprayu 100 ml i dezodorant w sztyfcie 75 ml. Początkowo sprzedaż uruchomiona zostanie w wybranych lokalizacjach w Europie do końca 2018 r., a później w 2019 r. ma wejść w globalną dystrybucję.

Dodaj komentarz