Woda perfumowana Versace Eros Pour Femme

Eros Pour Femme od Versace
Eros pour Femme to ostateczny wyraz mocy i uwodzenia. Przenika je zarówno atrakcyjny aromat, jak i elegancka butelka. Ten zapach emanuje siłą, osobowością i uwodzeniem. Kwiatowy, drzewny, piżmowy. Nuty głowy: sycylijska cytryna, kalabryjska bergamotka, granat. Nuty serca: kwiat cytryny, absolut jaśminu Sambac, esencja jaśminu, piwonia. Nuty bazy: drzewo sandałowe, ambroksan, piżmo, zmysłowe nuty drzewne.


Zapach został ozdobiony logo Versace mitycznej Meduzy, lepiej przygotuj się, aby jedną aplikacją wrócić do wspomnień namiętnych letnich romansów.

„Atrakcyjność, pasja i pożądanie” to obietnica Eros Pour Femme z szeregiem kuszących, jasnych i kobiecych nut. Połączenie jasnych nut głowy sycylijskich cytryn i kalabryjskiej bergamotki, które płynnie łączą się z kwiatowym sercem w postaci płatków jaśminu i piwonii, przywołując włoskie dziedzictwo Versace.

Głęboki i tajemniczy ambroks zmieszany ze zmysłowym drzewem sandałowym i mocnym piżmem pozostawia ostateczny kuszący ślad…

Klient, który chce czegoś Versace- mówi – „chce tego, co oznacza Versace”. – Donatella Versace

Eros Pour Femme jest bardzo kobiecym odpowiednikiem Versace Eros z 2012 roku.
Ten fascynujący zapach marki Versace, jest inspirowany wizją nieśmiertelnego Boga ulegającego urokowi kobiety XXI wieku. Eros, Bóg, o którym mowa, zakochuje się w nowoczesnej czarodziejce, życzliwej, opiekuńczej, ale bezlitośnie uwodzicielskiej, kruchej bez cienia naiwności, wytwarzającej cierpki, delikatny, odurzający zapach. Oparty na enigmatycznej dychotomii sycylijskiej cytryny i kalabryjskiej bergamotki, zarówno owocowej, jak i pikantnej, Eros rozciąga swoją aromatyczną zwyczajność już od otwarcia, równoważąc owocowość ciężkimi, bogatymi białymi akordami kwiatowymi, piżmowymi i drzewnymi.

Eros to pachnące ucieleśnienie epickiego mitu, który ożywa dzięki jasnym, głębokim, radosnym włoskim cytrusom rozłożonym na miękkim kwiatowym, zagnieżdżonym na miękkiej, kremowej głębi, wzmocnionej piżmem, którego nie można wyciszyć.

Eros oferuje wspaniałą jakość, dzięki czemu żegluje na jachcie w pobliżu Portofino, w stylu i podejściu Jackie O oraz dowcipie Audrey Hepburn. Masz kieliszek najlepszego szampana na flecie, a gdy włoska bryza przemierza cię, poczujesz powiew cytrusowego krzewu zamieszkującego morze i odurzający zapach wieńca kwiatowego, który wieńczy ślubną głowę.

Versace Eros Pour Femme jest dostępny w 30, 50 i 100 ml wody perfumowanej.

Dodaj komentarz