Wybierz perfumy według wieku

Lancome La VIe Belle Blanche
Wybór ulubionego zapachu może być dość trudny, jeśli chcesz dopasować go do wszystkiego, o czym tylko przyjdzie Ci do głowy. Ale jest bardzo łatwy sposób, aby poprowadzić Cię do odpowiednich zapachów, a tutaj możesz w pełni dostosować się do swojego wieku. W dzisiejszym artykule przedstawimy Ci kilka zapachów, które są odpowiednie dla różnych grup wiekowych, w których się mieścisz!

Zapachy – poniżej 20 lat

Młode panie charakteryzują się zmianą, bardzo różnorodnym stylem i pojawieniem się niezatartej kobiecej energii. Tutaj dobrze jest postawić na aromaty kwiatowe , które są słodsze i zawierają więcej aromatycznych olejków. Dodaj do swoich nowych perfum więcej wanilii, frezji, jaśminu i innych składników, aby pasowały do ​​Twojego gustu. Marki, na które możesz postawić to: Versace, Guess, Fendi, Carolina Herrera.

Dla mężczyzn poniżej 20 roku życia niech polegają na lżejszych zapachach, które delikatnie podkreślają rodzącą się męskość. Dobrze, że obstawiają takie marki jak Hugo Boss, Kenzo, Azzaro.

Zapachy – do 30 lat

Tutaj możesz z łatwością skupić się na ostrzejszych aromatach, ponieważ Twoja kobieca energia jest w mocy i dobrze jest wyrażać ją za pomocą perfum. Postaw na bardziej pikantne aromaty , w skład których wchodzą drzewo sandałowe, bergamotka, hiacynt oraz niektóre przyprawy, np. różne rodzaje pieprzu. Marki, na które możesz kierować reklamy, to: Channel, Dior , Versace, Guerlain , Givenchy .

Panom , którzy chcą znaleźć swój nowy zapach, dobrze jest skupić się na tych, którzy są mocniejsi i bardziej definiują charakter. Postaw na zapachy, które wyróżniają Cię spośród innych mężczyzn. Te, które dobrze opisują ten wiek, mają zapachy odpowiednie dla Ciebie i są to: Hermes Bel Ami Vetiver , Mont Blanc Emblem Absolu i zapachy Dior.

Zapachy – do 50 lat

Znasz już dobrze swoje ciało i charakter i prawdopodobnie znalazłeś wśród zapachów swoich największych faworytów. Ale jeśli ich nie znalazłeś, warto postawić na marki, które wybierają silne panie, są to Chanel, Dior, Versace, Carolina Herrera, Cartier. Konkretne perfumy, których zapach możesz wypróbować to: Cartier Carat , Cartier Declaration , Versace Crystal Noir, Dior J’adore i inne.

Panowie też są dobrzy, aby zmieniać swój ulubiony zapach w zależności od wieku, a tutaj można wybierać spośród wielu, ale najciekawsze to: Dior Homme, Dior Homme Intense , Hermes Eau de Rhubarbe Écarlate i inne.

Aromaty – ponad 50 lat

Dla pań powyżej 50 roku życia możesz wybrać następujące zapachy perfum: Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune , Elizabeth Arden 5th Avenue, Montale Amber & Spices, które są odpowiednie zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Dla panów można wypróbować znane perfumy Paco rabanne – 1 milion, a także wiele zapachów Hugo Bossa.

Spróbuj wziąć pod uwagę swój wiek, jeśli jeszcze nie odkryłeś swoich ulubionych zapachów. Wypróbuj nowe notatki, które najlepiej Cię opisują, i nie bój się eksperymentować . Jeśli potrzebujesz, możesz skonsultować się z profesjonalistami Fragrances.bg, którzy są gotowi pomóc Ci wybrać nowy zapach. Być odważnym!

Dodaj komentarz