Boucheron Miss Boucheron woda perfumowana
Boucheron Miss Boucheron EDP Woda perfumowana 100 ml
woda perfumowana 100 ml

PROMOCJA
Cena minimalna 187 

Cena jedn. 1.67 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

187 167
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill

Opis: Miss woda perfumowana marki Boucheron

Opakowanie: 100 ml


Dom Jubilerski Boucheron jako pierwszy w swojej pracy harmonijnie połączył niesamowitą biżuterię z wykwintnymi aromatami. Tworząc swoje kompozycje, perfumiarze z House of Boucheron umiejętnie łączą najróżniejsze składniki, uzyskując niespotykanie wyrafinowane i niezapomniane arcydzieła. W 2007 roku perfumiarze Anne Flipo i Dominique Ropion stworzyli zapach Boucheron Miss Boucheron, który stał się symbolem nowoczesnej młodej damy. Jest oprawiony w wdzięczną różową butelkę, symbolizującą klejnot, który wskazuje zarówno na przynależność zapachu do marki Boucheron, jak i pozycjonowanie samego zapachu jako drogiej biżuterii dla młodej damy. Perfumowa kompozycja odsłania esencję młodości, dążenia do dorosłości, przedstawiona w różowych odcieniach szczęścia i przyjemności. Tak czuła Julia śniła w chwilach słodkich snów, tak namiętna Carmen chciałaby żyć swoim życiem.

Zapach napełnia właściciela tym jasnym uczuciem obowiązkowego przyszłego szczęścia, które pojawia się tylko w młodości. Słodkie i świeże nuty granatu nadały aromatowi nie tylko jego smak, ale także kolor, bergamotka nadała mu wdzięczną świeżość, a pieprz podkreślił ostrość percepcji otoczenia, właściwą tylko młodości. Ale dziewczyna czuje swoją budzącą się kobiecość, kuszącą oczekiwaniem na nowe uczucia, nowe doznania. Podobnie Boucheron Miss Boucheron jest wypełniona ospałymi nutami kwiatowymi. To nie jest jeszcze pasja, to tylko młodzieńcza ciekawość. Tak więc zawstydzony fiołek zagląda przez świeże, zielone listowie, a przepełniona słońcem, kwitnąca róża staje się królową ogrodu, tak uroczy cyklamen daje swoją czułość tym, którzy podziwiają jego czyste piękno.

Z zapachu Boucheron Miss Boucheron może korzystać nie tylko młoda dziewczyna. Kobieta wierna romantycznym uczuciom, która wierzy w miłość, poddając się jej lekkomyślnie, jak w młodości, będzie wdzięczna kompozycji perfum Boucheron Miss Boucheron za upajające uczucie świadomości swojego czarującego piękna i świadomość, że zachwyca spojrzenia mężczyzn podążają za każdym krokiem, a szept kobiet w plecy wzbudza poczucie wyższości.

Krótki opis marki:

barcode do produktu