Boucheron Pour Homme woda toaletowa
Boucheron Pour Homme EDT Woda toaletowa 50 ml
woda toaletowa 50 ml

Cena :

Boucheron Pour Homme EDT woda toaletowa 100 ml
woda toaletowa 100 ml


Cena jedn. 1.79 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

179
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill

Opis: Pour Homme woda toaletowa marki Boucheron

Opakowanie: 50 ml, 100 ml
Charakterystyka: Mężczyźni
Rodzaj: cytrusowo - aromatyczny
Rok wprowadznia: 1991
Zalecany na: dzień, wieczór
Górne akordy: lawenda, werbena cytrynowa, bazylia, cytryna, pomarańcza, bergamotka
Środkowe akordy: róża, konwalia, ylang-ylang, jaśmin, korzeń irysa, goździk
Bazowe akordy: ambra, wetiwer, fasola tonka, benzoes, mech dębowy, drzewo sandałowe, piżmo, kadzidło

Klasyczna, elegancka i luksusowa Boucheron pour homme została zaprezentowana w 1991 roku przez dom Boucheron, luksusową firmę jubilerską, zegarmistrzowską i perfumeryjną. Historia tego domu sięga połowy XIX wieku. Została założona przez Frédérica Boucherona, kreatywną osobę i wizjonerskiego przedsiębiorcę. Urodził się w rodzinie sukiennika, ale szybko zdał sobie sprawę, że nie chce kontynuować rodzinnego biznesu, aw wieku 14 lat porzucił biznes tekstylny i poszedł na studia jubilerskie. W 1858 roku Frederic Boucheron otworzył własny dom jubilerski. Kreacje Boucheron zadziwiały klientów.

Oryginalne, wyszukane produkty były tak odmienne od oferowanych przez innych rzemieślników. Fryderyk jako pierwszy zaczął wykorzystywać w swoich pracach kość słoniową, kryształ górski, drewno, tak harmonijnie łączył najbardziej nieprzewidywalne materiały: kamienie szlachetne z kością lub stalą. W 1893 r. Dom jubilerski Boucheron zmienił adres i przeniósł się na Plac Vedomskaya, który do dziś dzięki otwartemu tam domowi Boucheron jest światowym centrum rzemiosła jubilerskiego i sztuki wysokiej. W 1988 roku pod tą marką ruszył pierwszy eksperyment perfumeryjny, który zyskał niezwykłą sławę i uznanie za wyrafinowanie, bogactwo i elegancję. Nieco później zaprezentowano męską wersję Boucheron pour homme.

Zapach ten jest bogaty i jasny, został stworzony dla aktywnych mężczyzn preferujących zdrowy tryb życia, pewnych siebie, mądrych i optymistycznych. Pierwsze nuty melodii tych perfum to bazylia, werbena, bergamotka i owoce cytrusowe, następnie w aromacie odurzające kwiatowe i korzenne nuty róży, goździka, ylang-ylang, jaśminu, konwalii. Urzekający szlak odznacza się aromatami drzewa sandałowego, bursztynu, piżma. To drzewno-sandałowy charakter wody toaletowej podkreśla jej indywidualność.

Boucheron pour homme jest bardziej atrakcyjny dla dojrzałych mężczyzn z doświadczeniem życiowym. Jest jak fontanna radości, świeżości i atrakcyjności, która nie pozostanie niezauważona przez słabszą płeć. To zapach odwagi, siły, pewności siebie i elegancji, a flakon jest harmonijnym ucieleśnieniem tych perfum: surowe wyraźne linie, stabilna podstawa, ciemnoniebieski kolor wieczka ozdobiony srebrnym brzegiem. Perfumistom tej wody toaletowej udało się umieścić w butelce męski charakter.

Krótki opis marki:

barcode do produktu