Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Bruno Banani Made for Men EDT Woda toaletowa 30 ml

EDT woda toaletowa 30 ml

Cena :

72
Made for Men EDT woda toaletowa 50 ml - eau de toilette - edt

EDT woda toaletowa 50 ml

Cena :

95
Pojemność: 30 ml, 50 ml
Rok: 2010
Grupa zapachowa: aromatyczny, aromatyczny
Nuty głowy: bergamotka, rozmaryn, zielone jabłko
Nuty serca: pelargonia, nuty wodne
Nuty bazy: fasolka tonka, mech dębowy, cedr, piżmo

Bruno Banani Made For Men to perfumy wydane w 2010 roku. Zapach stworzony, by uwieść i przynieść sukces właścicielowi. Właściciel, z którym spotkanie może stać się niebezpieczne dla kobiety, ponieważ taki męski właściciel robi niesamowicie zachwycające wrażenie na wszystkich wokół niego. Człowiek, który wie, co dokładnie należy zrobić, aby spojrzeć na swój elegancko nieostrożny, wizerunek i rozbrajająco uroczy uśmiech, złapie oddech i jego serce przestanie bić. To ten obraz mężczyzny zwraca uwagę na aromat Bruno Banani Made For Men.

Zapach, którego skład nasycony jest atakującymi nutami bergamotki, tunezyjskiego rozmarynu i zielonego jabłka. Przekształcający się w sercu zapachu, symbolizujący podbój, nuty odcieni wody i nuty geranium. Wzmacniając się i odżywiając podstawowy fundament, siłę zwycięstwa, nuty fasoli tonka, mchu dębowego, cedru i piżma wchodzą w grę akordów. Made For Men to perfumy przeznaczone dla mężczyzn, którzy poświęcają się wyłącznie tworzeniu i utrzymywaniu swojego wizerunku. Jednocześnie mężczyźni, którzy kładą duży nacisk na wybór odpowiedniego, nie tylko dla niego, nie tylko stylu ubioru, ale także aromatu. Wyjątkowy aromat, który pozwala stworzyć wizerunek stylowego i pewnego siebie mężczyzny.

Zapach, który maksymalnie podkreśli smaki i preferencje, z całą jego pełnią, które oddają cechy jego charakteru i jasne nuty temperamentu. Nuty temperamentu przywoływane i podkreślane przez bogatą kompozycję Made For Men marki Bruno Banani, która podkreśla i utrwala stworzony wizerunek. Taki obraz, który chcesz podziwiać i od którego nie można oderwać wzroku. Obraz uroku ukryty w męskości ściśle spleciony z siłą wrażenia i siłą temperamentu. Wszystko, co uosabia ten zapach, stworzyło i zyskało popularność wśród mężczyzn, którzy akurat czuli jego skład na swoim idealnym ciele.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Bruno Banani Made for Men opinie

Brak opinii o tym produkcie