Burberry The Beat for Men EDT Woda toaletowa 50 ml
woda toaletowa 50 ml

Cena :

Burberry The Beat for Men EDT Woda toaletowa 100 ml
woda toaletowa 100 ml

Cena jedn. 1.99 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

199
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill

Opis produktu: The Beat for Men woda toaletowa marki Burberry

Zawartość: 50 ml, 100 ml
Przewidziany: Mężczyźni
Rok wprowadznia: 2008
Propozycja na: dzień
Górne akordy: fiołek, cytron, ziarna czarnego pieprzu
Środkowe akordy: tymianek, geranium
Bazowe akordy: wetiwer, akordy drzewne

Damski zapach Burberry The Beat 2008. Twórcą tego zapachu nie była jedna osoba, ale trzy, a byli to perfumiarze Olivier Polge i Beatrice Piquet oraz Dominique Ropion. Zapach ten został stworzony dla energicznej kobiety, która w ciągu jednego dnia udaje jej się przerobić wszystkie swoje sprawy, a wieczorem ma dość siły na energetyczne tańce na dyskotece. Dlatego możemy powiedzieć, że to zapach młodej kobiety. Jednak o jej wieku decyduje nie paszport, ale stan umysłu.

Burberry The Beat for Men to sekret niekończącego się źródła energii i pozytywności. Z nim możesz zdobyć więcej niż jeden szczyt! Doładowanie rozpoczyna spotkanie aromatem energetycznego kardamonu, temperamentnej mandarynki, gorącego i wybuchowego różowego pieprzu, świeżej bergamotki. Taka odurzająca mikstura nie tylko ożywi i doda pozytywnego ładunku na cały dzień. Najważniejsze, aby nie wybuchnąć na skutek energii, która cię przytłacza, ponieważ musi być używana równomiernie. Aromaty hiacyntu wiosennego i brytyjskiej herbaty pomagają wykorzystać moc przyprawy i rozprowadzić energię w ciągu dnia. Dzięki nim zaczynasz działać i myśleć bardziej racjonalnie, zadziwiając wszystkich wokół swoją mądrością i rozwagą. To dzięki temu będziesz mógł zrobić więcej rzeczy w ciągu dnia i nie marnować dodatkowej energii. Po zakończeniu dni roboczych nie ma czasu na zatrzymywanie się i kładzenie się spać, wręcz przeciwnie, czas całkowicie odpocząć i bawić się w ciepłym towarzystwie przyjaciół. Do tego Burberry The Beat for Men ma niewielki zapas energii. Ta rezerwa zawarta jest w aromatach aktywnego cedru, szybkiej wetywerii i energicznego białego piżma.

Taki energetyczny i ciepły zapach najlepiej stosować w zimnych porach roku. Wszyscy wiedzą, że gdy zużywa się energię, generowane jest ciepło, a latem jest już gorąco i wcale nie potrzebujesz dodatkowego ciepła. Natomiast zimą dodatkowe źródło ciepła nie zaszkodzi. Burberry The Beat for Men to aktywny zapach dla osób aktywnych, nie przyzwyczajonych do siedzenia w bezruchu i znudzonych lenistwem. W dodatku zapach optymistów i po prostu wesołych ludzi.

Krótki opis marki:

barcode do produktu

Burberry The Beat for Men woda toaletowa męska opinie